کد مطلب: 385675
جمعه ۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۰:۳۶

جاده چالوس بعد از ظهر امروز یک طرفه می‌شود

مرصادنیوز: رییس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها، جاده چالوس بعد از ظهر امروز جمعه ۲۶ مهرماه یک طرفه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری  ، با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت ایام اربعین، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز جمعه ۲۶ مهرماه، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴  امروز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
 
او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز شنبه ۲۷ مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
 
سرهنگ قدمی گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز شنبه ۲۷ مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه است.
 
سرهنگ قدمی گفت: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی در روز‌های جمعه و شنبه ۲۶ و ۲۷ مهرماه محدودیت‌های مقطعی در هر ساعت از شبانه روز از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال جاده های هراز و چالوس اعمال خواهد شد.
 
او با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در جاده هراز، افزود: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی که از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۴ مهر ماه ممنوع شده بود، از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ امروز جمعه و شنبه ۲۶ و ۲۷ مهرماه نیز از این جاده ممنوع است.
 
 
او افزود:تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای تریلر‌های حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۷ مهرماه از مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه نیز ممنوع است.
 
سرهنگ قدمی گفت: به همین منظور، تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۸ مهر ماه از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.
 
رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها