سرویس: اجتماعی کد خبر: 385690 ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۶

آیت الله علما:

راهپیمایی اربعین حسینی مظهر قدرت اسلام است

مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه راهپیمایی اربعین حسینی را مظهر قدرت اسلام دانست.

راهپیمایی اربعین حسینی مظهر قدرت اسلام است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت‌الله ‌مصطفی علما در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی، اظهار داشت: بسیاری از کشورهای جهان مسلمان هستند و به عنوان گاو شیرده از آنها یاد می کنند اما پیاده روی اربعین سبب می شود اسلام زنده بماند و این عنوان گاو شیرده از روی آنها برداشته شود.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره اهمیت اربعین در طول تاریخ، افزود: برگزاری اربعین قدردانی و تجلیل از اصل اسلام و مظهر قدرت اسلام است.

وی خاطر نشان کرد: اقدام سپاه در دستگیری مدیر کانال و سایت آمد نیوز اقدامی شایسته و حساب شده بود که اقتدار سپاه را به جهانیان نشان داد.

خطیب جمعه کرمانشاه ادامه داد: این حرکت رعب و وحشتی در دل همه دشمنان اسلام به وجود آورده است که هیچ گاه به فکر دسیسه برای این قدرت عظیم نیفتند.

آیت الله علما تصریح کرد: امروز سپاه در خارج و داخل کشور دارای عزت و قدرت است و اگر می بینید آمریکا سپاه را تحریم می کند نشان می دهد که از قدرت آن ترس و واهمه دارد.

وی گفت: اینکه سپاه با یک کار اطلاعاتی قوی توانست «زم» را از فرانسه بیرون بکشد و او را فریب بدهد و چنین کاری نشان از قدرت اطلاعاتی بالای سپاه دارد.

امام جمعه کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین (ع)، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمود «کوتاه نیامدن در مقابل آمریکا یک وظیفه الهی است»، لذا باید بصیریت داشته باشیم تا دشمن نتواند به جامعه ما چپ نگاه کند.

آیت الله علما در ادامه ضمن محکوم کردن حملات ترکیه به مردم بیگناه سوریه گفت: این عمل ترکیه که سبب کودک کشی می شود و ترس در دل مردم به وجود می آورد عملی ناشایست است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها