کد مطلب: 385934
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۹:۹

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس:

دریافت عیدی، حق دانشجو معلمان است

مرصادنیوز: رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: دانشجو معلمان حقوق بگیر هستند و قانون حداقل حقوق برای آنها اجرا می شود پس مشمول دریافت عیدی نیز می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ با تاکید براین که دانشجو معلمان حقوق بگیر هستند و قانون حداقل حقوق برای آنها اجرا می شود گفت: دولت و مجلس با ارائه اسناد وادله پذیرفتند که دانشجو معلمان کارمندانی با احکام آزمایشی هستند.

نماینده مردم همدان در مجلس تاکید کرد: در دیوان محاسبات این مورد مصوب و احکام دانشجو معلمان صادر شد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: بعد از صدور احکام دانشجو معلمان صحبت بر سر این موضوع بود که آیا دانشجو معلمان مشمول دریافت عیدی مانند سایر کارمندان دولت می شوند یا نه؟

وی افزود: با طرح این مساله عموما اعتقاد دارند که چون دانشجو معلمان مشمول دریافت حداقل حقوق هستند پس مانند سایر حقوق بگیران باید عیدی دریافت کنند.

حاجی بابایی گفت: با توجه به این که این امر بدیهی است وسازمان برنامه وبودجه و به ویژه وزارت آموزش وپرورش اعتبار لازم برای پرداخت عیدی دانشجو معلمان را تامین کنند و در این زمینه تخصیص اعتبار مورد نیاز صورت گیرد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آقای شهردار لطفا پاسخگو باشید

چراهای بی‌جواب در ماجرای مرگ شهروند کپرنشین

مرصادنیوز: در ماجرای مرگ پیرزن کپرنشین کرمانشاهی سوال های بی جوابی وجود دارد که شهردار کرمانشاه باید به آنها پاسخ دهد.

پربازدیدها