سرویس: اجتماعی کد خبر: 386475 ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲

رئیس پلیس راهور کرمانشاه خبر داد

اعمال محدودیت ترافیکی روز ۱۳ آبان در کرمانشاه

مرصادنیوز: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال محدودیت ترافیکی روز ۱۳ آبان همزمان با برگزاری راهپیمایی خبر داد.

اعمال محدودیت ترافیکی روز ۱۳ آبان در کرمانشاه

سرهنگ فضل‌الله شیری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: در راستای تامین امنیت راهپیمایی ۱۳ آبان فردا دوشنبه  از ساعت ۸:۳۰ دقیقه محدودیت تردد و توقف اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه این محدودیت شامل مسیر میدان آزادی به سمت میدان آیت الله کاشانی است، افزود: تمام کوچه ها و معابر فرعی که به طول مسیر راهپیمایی منتهی می شوند نیز شامل محدودیت تردد وتوقف خواهند شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با دعوت از مردم برای همکاری با پلیس راهور، خاطرنشان کرد: همشهریان در روز راهپیمایی سعی کنند از مسیرهای جایگزین در دو خیابان موازی با مسیر راهپیمایی شامل بلوار کوهساری به افشار طوس و تقاطع خیابان جلیلی به سمت شریعتی استفاده کنند.

سرهنگ شیری با تاکید بر اینکه محدودیت تردد و توقف تا پایان مراسم راهپیمایی ادامه دارد، گفت: همشهریان به منظور کاهش بار ترافیکی از خودروهای شخصی استفاده نکنند.

وی افزود: در صورت توقف خودرو در مسیر راهپیمایی با جرثقیل حمل می شود و نیز مغازه داران نیز از توقف خودروهای خود در طول مسیر بپرهیزند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها