کد مطلب: 386503
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۸:۱۱

وزارت کشور پاسخگو باشد؛

خوش‌خدمتی معاونین استاندار کرمانشاه برای اصلاح‌طلبان/ چینش پازل انتخاباتی

مرصادنیوز: معاونین استاندار کرمانشاه این روزها با چینش پازل انتخاباتی در حال خوش‌خدمتی به اصلاح‌طلبان برای انتخابات پیش رو هستند و انتظار می‌رود که وزارت کشور پاسخگوی این جانبداری‌ها باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، این روزها خبرهای ناخوشایندی از تلاش های نمایندگان دولت در استان کرمانشاه برای تاثیرگذاری بر انتخابات مجلس به گوش می رسد که مایه تاسف است.

معاونین استاندار کرمانشاه این روزها نه به فکر امورات مردم و رفع و رجوع مشکلات آنها بلکه به فکر تامین خواسته های جناح سیاسی همسوی خود هستند و امورات استان را به امان خدا سپرده اند.

معاون امور اقتصادی استاندار که سودای استانداری را در سر داشت و با تمام تلاش‌های هم جناحی‌هایش تنها در حد یک گزینه کم وزن باقی ماند، حالا از شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان سر در آورده و شائبه جانبداری دولتی ها در انتخابات را ایجاد کرده است.

معاون دیگر استاندار کرمانشاه یعنی الهی تبار مدام با احزاب اصلاح طلب به بهانه های مختلف جلسه می گذارد و خواسته های آنها را دریافت و برای برآوردن آن تمام توان خود را به کار گرفته است.

معاون سياسی استاندار کرمانشاه که اوایل سال برای شرکت در انتخابات مجلس استعفا داد، با رد استعفایش توسط استاندار این روزها به جای پرداختن به مشکلات حوزه متبوعش سرگرم چینش پازل انتخاباتی است.

خوش خدمتی معاونین استاندار کرمانشاه برای جناح سیاسی همسویشان با فشار باندهای ثروت و قدرت برای تاثیرگذاری در انتخابات موضوعی نیست که به راحتی بتوان از کنار آن رد شد و لازم است برخورد قاطعی با این افراد صورت گیرد که از عناوین و اختیارات دولتی خود سوءاستفاده می کنند.

تغییر فرمانداری ها و مهره چینی برای انتخابات موضوعی بود که چند ماه پیش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به آن واکنش و نسبت به مهندسی انتخابات هشدار داد، اما توجهی به آن نشد.

حالا تغییر فرمانداران کرمانشاه، سنقروکلیایی و سرپلذهاب که از نیروهای معتدل هستند در دستور کار معاونت سیاسی استاندار کرمانشاه قرار گرفته و لابی قدرت و ثروت به شدت دنبال این موضوع است.

این موضوع به حدی جدی است که داد نمایندگان مجلس را هم درآورده و حجت الاسلام حسینی کیا در نطق روز گذشته مجلس با خطاب قرار دادن وزیر کشور تصریح کرد که استانداری کرمانشاه به دنبال مهندسی انتخابات است.

این اظهارات صریح و بی پرده تا حد زیادی موجب عقب‌نشینی این افراد از اجرای برنامه هایشان شد، اما این نقد جدی بر استاندار کرمانشاه وارد است که چرا معاونینش در کورس انتخابات این چنین جانبدارانه عمل می کنند و هیچ واکنشی نشان نمی دهد.

در شرایطی که باید مردم را به حضور حداکثری و شرکت گسترده در این انتخابات دعوت کرد، این کارها یقینا مردم را دلسرد خواهد کرد و این سرمایه اجتماعی که پشتوانه نظام است از دست می رود، لذا استاندار کرمانشاه و در مراتب بالاتر وزارت کشور باید پاسخگوی این اقدامات باشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیگیری مرصادنیوز نتیجه داد

ورود قوه‌قضاییه به ماجرای کارخانه کاشی چینی‌ها/ دستور پیگیری صادر شد

مرصادنیوز: رییس دستگاه قضا به سازمان بازرسی کل کشور دستور پیگیری ماجرای سرمایه‌گذاری چینی‌ها در صنعت کاشی استان کرمانشاه داد.

پربازدیدها