کد مطلب: 386521
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۱:۲۵

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه:

آمریکا تا سال ۱۴۰۰ از منطقه اخراج می شود

مرصادنیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: به دنبال مقاومت کشورهای اسلامی، آمریکا تا سال ۱۴۰۰ از منطقه اخراج خواهد شد.

حجت الاسلام اسماعیل قبادی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان اظهار داشت: بهترین سخن در وصف این حضور مردمی یوم الله  ۱۳ آبان این است که طی ۴۰ سال توانستیم آمریکا را به خاک ذلت بنشانیم.

وی افزود: با همین راهپیمایی و حضور میلیونی مردم در ایران یمن، سوریه، عراق، لبنان و بقیه کشورهای اسلامی امیدوار هستیم آمریکا را تا سال ۱۴۰۰ از منطقه اخراج کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حال حاضر کشورهای اسلامی از جمله جمهوری اسلامی ایران به بهترین نتیجه در مقابل استکبار جهانی دست یافته اند.

حجت الاسلام قبادی گفت: اکنون شاهد فروپاشی، افول و اخراج آمریکا از منطقه هستیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

پربازدیدها