کد مطلب: 386537
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۳:۲۷

در واکنش به گزارش مرصاد صورت گرفت

برخورد با خاطیان برگزاری مراسم مبتذل در اقامتگاه‌های بومگردی کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه در واکنش به گزارش مرصاد در مورد هنجارشکنی در اقامتگاه‌های بومگردی از برخورد با متخلفان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، روز گذشته گزارشی با عنوان«ابتذال در اقامتگاه‌های بومگردی کرمانشاه» بر روی خروجی این پایگاه خبری قرار گرفت که در واکنش به این گزارش ظاهرا قرار است با خاطیان این موضوع برخورد شود.

امید قادری در گفتگو با خبرنگارمرصاد اظهار داشت: روز سه شنبه آژانس مسافرتی و مسئول اقامتگاه بوم گردی متخلف در کمیته نظارت حضور خواهند یافت.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه افزود: این افراد دلایل توجیهی خود را مطرح می کنند و در نهایت کمیته نظارت رای نهایی را صادر می‌کند.

وی گفت: صحبت های شفاهی این افراد درباره کشف حجاب حاکی از آن بود که آنها نمی توانند به مسافران تذکر دهند و البته این قابل قبول نیست. خطوط قرمز ما رعایت هنجاری های اسلامی است و شکسته شدن این خطوط قرمز را نمی پذیریم.

قادری عنوان کرد: برابر با آیین نامه های مقرراتی اشد مجازات در برخورد با افراد خاطی در نظر گرفته می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نویدی برای رونق مناطق مرزی

اولین شهرک‌ صنعتی مشترک ایران و عراق پذیرای سرمایه‌گذاران

مرصادنیوز: شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق در شهرستان قصرشیرین که آماده واگذاری به سرمایه‌گذران است، می‌تواند تحول خوبی برای مناطق مرزی استان به همراه داشته باشد.

انتقاد استاندار کرمانشاه از دستگاه‌های نظارتی؛

بازوند: تورم ۵۶ درصدی در کرمانشاه قابل قبول نیست

فرصتی طلایی برای اشتغال روستاییان

رونق بومگردی در چشم انداز گردشگری «کرمانشاه 2020»

پربازدیدها