کد مطلب: 386537
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۳:۲۷

در واکنش به گزارش مرصاد صورت گرفت

برخورد با خاطیان برگزاری مراسم مبتذل در اقامتگاه‌های بومگردی کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه در واکنش به گزارش مرصاد در مورد هنجارشکنی در اقامتگاه‌های بومگردی از برخورد با متخلفان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، روز گذشته گزارشی با عنوان«ابتذال در اقامتگاه‌های بومگردی کرمانشاه» بر روی خروجی این پایگاه خبری قرار گرفت که در واکنش به این گزارش ظاهرا قرار است با خاطیان این موضوع برخورد شود.

امید قادری در گفتگو با خبرنگارمرصاد اظهار داشت: روز سه شنبه آژانس مسافرتی و مسئول اقامتگاه بوم گردی متخلف در کمیته نظارت حضور خواهند یافت.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه افزود: این افراد دلایل توجیهی خود را مطرح می کنند و در نهایت کمیته نظارت رای نهایی را صادر می‌کند.

وی گفت: صحبت های شفاهی این افراد درباره کشف حجاب حاکی از آن بود که آنها نمی توانند به مسافران تذکر دهند و البته این قابل قبول نیست. خطوط قرمز ما رعایت هنجاری های اسلامی است و شکسته شدن این خطوط قرمز را نمی پذیریم.

قادری عنوان کرد: برابر با آیین نامه های مقرراتی اشد مجازات در برخورد با افراد خاطی در نظر گرفته می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا مطرح کرد

نابه‌سامانی وضعیت دانشگاه‌های کشور/ احتمال استیضاح وزیر علوم

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی از نابه‌سامانی وضعیت دانشگاه‌های کشور انتقاد کرد و گفت: در این خصوص وزیر علوم به مجلس می‌آید و اگر قانع نشویم، او را استیضاح می‌کنیم.

سرپرست مرکز راهبردی سازمان بسیج کشور مطرح کرد

تشکیل دایره بزرگ نخبگان در مجمع عالی بسیج کشور

امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب:

هفته وحدت تجلی یکپارچگی امت اسلامی است

پربازدیدها