کد مطلب: 386703
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۲:۱۶

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه عنوان کرد:

امحاء نیم تن مواد مخدر کشف شده در کرمانشاه /رشد ۴۵ درصدی کشفیات

مرصادنیوز: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از امحاء ۵۰۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده در عملیات های مختلف خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: مواد مخدر امحاء شده شامل ۲۰۹ کیلوگرم حشیش، ۱۲۹ کیلو هروئین، ۱۱۳ کیلوگرم گراس و ۵۱ کیلوگرم نیز مواد مخدر صنعتی می شود.

وی ادامه داد: این مقدار مواد مخدر در قالب یک هزار و ۴۱۲ طرح استانی و در قالب ۲ هزار و ۶۲۶ مرحله عملیات پلیسی از ابتدای سال جاری تا ۱۵ آبان کشف شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین در این رابطه ۴ هزار و ۴۸۰ نفر دستگیر شدند که ۲ هزار و ۱۲۱ نفر آنها خرده فروش مواد مخدر بودند.

سرهنگ دلیری یادآوری کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه نیز مقدار کشفیات مواد در استان به حدود یک تن و ۷۲۳ کیلوگرم رسیده است.

وی در پایان گفت: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که حدود یک تن و ۱۸۶ کیلوگرم بوده، ۴۵ درصد رشد نشان می دهد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها