سرویس: اجتماعی کد خبر: 386716 16:00 - 1398/08/16

معاون استاندار کرمانشاه:

شهرداران نباید له یا علیه کاندیداهای انتخاباتی موضع‌گیری کنند

شهرداران نباید له یا علیه کاندیداهای انتخاباتی موضع‌گیری کنند

مرصادنیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: هیچ شهرداری حق ندارد در زمان انتخابات له یا علیه کاندیدایی موضوع‌گیری کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مهرداد سالاری امروز پنج شنبه در دومین گردهمایی شهرداران شهرهای استان کرمانشاه با بیان اینکه شهرداری‌ها مشکلات خاص خود را دارند، اظهار داشت: بر این اساس شهرداری بدون مشکل جای شک و شبهه است و نشان می‌دهد که هیچگونه فعالیت و کار عمرانی نمی کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه همچنین از اقدامات شایسته شهرداران برای آماده کردن زیرساختهای مسیر پیاده روی اربعین تقدیر کرد و گفت: مدیریتی که برای حرکت جمعیت صورت گرفت بسیار به موقع بود.

وی با اشاره به اینکه شهرداران بیش از ۷۰ درصد جمعیت استان را مدیریت می کنند، افزود: برای ساختن شهر خوب و مناسب باید کار و تلاش کنیم و در این زمینه شهرداران وظیفه خطیری بر عهده دارند.

سالاری بیان داشت: یکی از مشکلات اساسی ما هیئت تطبیق است که بسیار نگران کننده است لذا به فرمانداران اخطار دادیم که اگر مدیری به مصوبات عمل نکند حتما با آنها برخورد می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه اظهار داشت: خدمات عمومی برای سال ۲۰۱۹ بسیار پیش پا افتاده است و باید تلاش کنیم به سمت خدمات ویژه روز پیش برویم.

وی با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات مجلس گفت: در زمان انتخابات مجلس هیچ شهرداری حق ندارد له یا علیه کاندیدایی موضع گیرد در غیر این‌صورت موظفیم برخورد شدید قانونی با چنین اشخاصی داشته باشیم چرا که خدمات دولت زیر سوال می رود.

سالاری ادامه داد: آشفتگی در شهر بسیار زشت است لذا فضاسازی ها باید بر اساس قابلیت شهرها باشد و با فرهنگ آن شهر همخوانی داشته و برای مردم جذاب باشد.

در ادامه شهرداران شهرهای استان در این نشست به تشریح مشکلاتی از قبیل کمبود بودجه، حقوق پایین شهرداران، دفع پسماندها، تاخیر در تصویب مصوبات شوراها و ... پرداختند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها