کد مطلب: 386870
یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۱:۵۸

رئیس هیئت کشتی کرمانشاه:

پیگیر حمایت از کشتی‌گیر آسیب‌دیده کرمانشاهی هستیم

مرصادنیوز: رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه گفت: پیگیر حمایت از میثم زارع کشتی‌گیر آسیب‌دیده کرمانشاهی هستیم.

محمد حسین محبی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به ضایعه نخاعی میثم زارع کشتی‌گیر کرمانشاهی اظهار داشت: هیئت کشتی درصدد حمایت از این قهرمان کرمانشاهی است.

 

وی با بیان اینکه در این راستا از انجام هر گونه کمک کوتاهی نخواهیم کرد، افزود: البته هیئت کشتی منبعی برای تامین هزینه های درمان این کشتی گیر ندارد اما درصدد رایزنی با فدراسیون کشتی، اداره کل ورزش و جوانان و استانداری برای تامین مالی هستیم.

 

رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: به منظور عیادت از این ورزشکار کرمانشاهی تا ساعاتی دیگر مدیرکل ورزش و جوانان به همراه دبیر هیئت کشتی عازم کنگاور خواهند شد.

محبی بیان کرد: این ورزشکار کرمانشاهی در هنگام بازگشت از همدان در اثر سانحه تصادف دچار ضایعه نخاعی می شود که البته در حال حاضر وضعیت وی روبه بهبودی ارزیابی می شود.

گفتنی است، زارع دارنده مدال‌های برنز نوجوانان جهان و نقره نوجوانان آسیا ۲۰۱۷ است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مدیرکل ورزش و جوانان دقیقا کجایی؟!

جولان باندهای مکمل‌های ورزشی در «باشگاه‌های زیرزمینی»

مرصادنیوز: باندهای توزیع مکمل‌های ورزشی در «باشگاه‌های زیرزمینی» استان سلامتی جوانان را در سکوت و انفعال مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نشانه رفته‌اند.

پربازدیدها