کد مطلب: 386914
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۸:۳

سودی که مغازه های خالی از کارزار انتخابات به جیب می زنند؛

اجاره 30 میلیونی مغازه‌های کرمانشاه برای ستادهای انتخاباتی!

مرصادنیوز: کاندیدهای انتخابات مجلس از همین حالا در حال اقدام برای رزرو ستادهای انتخاباتی هستند که البته بابت آن سه تا چهار برابر اجاره عادی را باید بپردازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هرچه به ایام انتخابات مجلس یازدهم نزدیک می‌شویم، شور و حال انتخاب نمایندگان برای 4 سال آینده به شدت در حال افزایش است.

تاثیر فراوانی که تبلیغات میدانی در جلب آرای مردمی دارد، کانديداهای انتخاباتی در استان کرمانشاه را بر آن داشته تا از همین حالا به فکر رزرو ستادهای انتخاباتی باشند.

برخی مغازه های خالی در مناطق پرتردد شهرهای کوچک و بزرگ استان در حال تغییر شکل برای تبدیل شدن به ستادهای انتخاباتی هستند.

 این مغازه ها برای این چند ماه بدون دغدغه اجاره بهایی معادل سه تا چهار برابر اجاره عادی را از کاندیداهای محترمی دریافت می کنند که برای خدمت به مردم احساس تکلیف کرده اند!

خبرنگار مرصاد برای بررسی این موضوع سری به سطح شهر کرمانشاه زد تا بررسی کند که برای رزرو سه ماهه یک مغازه مناسب ستاد انتخاباتی کاندیدها چقدر باید پرداخت کنند.

البته قیمتها بسته به منطقه و مکان مغازه متفاوت بود، اما حدودا در مناطقی از شهر که اغلب ستادهای انتخاباتی آنجا دایر می شوند برای سه ماه باقيمانده تا انتخابات باید بين 20 تا 30 ميليون تومان اجاره پرداخت کرد که تقريبا 3 تا 4 برابر برابر اجاره بهای عادی اين مغازه هاست!

البته از گوشه و کنار استان هم به گوش می رسد که ديگر کانديداهای حوزه های انتخابيه شهرستانی هم در حال رايزني برای رزرو و اجاره مغازه هستند تا از این مدل تبلیغات عقب نمانند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مدیرکل ورزش و جوانان دقیقا کجایی؟!

جولان باندهای مکمل‌های ورزشی در «باشگاه‌های زیرزمینی»

مرصادنیوز: باندهای توزیع مکمل‌های ورزشی در «باشگاه‌های زیرزمینی» استان سلامتی جوانان را در سکوت و انفعال مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نشانه رفته‌اند.

پربازدیدها