سرویس: اجتماعی کد خبر: 387010 ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

رئیس پلیس راهور کرمانشاه:

سرعت غیرمجاز ۲ برادر کرمانشاهی را به کام مرگ کشاند

مرصادنیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: ۲ برادر کرمانشاهی به علت سرعت زیاد و ناتوانی در کنترل خودرو جان خود را از دست دادند.

سرعت غیرمجاز ۲ برادر کرمانشاهی را به کام مرگ کشاند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: دوشنبه شب یک مورد واژگونی خودرو به پلیس راهور گزارش و همکاران ما برای بررسی صحنه به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه حوالی پل مدافعین حرم واقع در بزرگراه امام حسین (ع) رخ داد، افزود: پس از حضور کارشناسان پلیس راهور مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو پارس از مسیر اصلی منحرف و واژگون شده است.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این خودرو که ۲ برادر جوان ۲۵ و ۲۲ ساله سرنشین آن بودند، پس از واژگونی به جدول و سپس دیواره پل برخورد می کند.

وی ادامه داد: در این حادثه  هر ۲ برادر به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

سرهنگ شیری یادآور شد: طبق بررسی های کارشناسان پلیس راهور، ناتوانی راننده در کنترل خودرو به علت سرعت بیش از حد علت واژگونی خودرو و بروز این حادثه مرگبار بوده است.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در پایان از شهروندان خواست تا در ساعات پایانی شب و به گمان خلوت بودن خیابان ها از رانندگی با سرعت بالا خودداری و قوانین و مقررات را رعایت کنند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها