کد مطلب: 387125
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۹:۲۰

امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب:

هفته وحدت تجلی یکپارچگی امت اسلامی است

مرصادنیوز: امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب گفت: هفته وحدت تجلی یکپارچگی امت اسلامی در همه عرصه‌ها است.

ماموستا ملا غفور مرادی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد  ضمن گرامیداشت میلاد با سعادت پیامبر مهر و رحمت(ص)، وحدت را یکی از مهم ترین نیازهای جوامع بشری دانست و اظهار داشت: هفته وحدت یادرگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است و عامل استحکام پیوند میان مسلمانان است.

امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب هفته وحدت را تجلی یکپارچگی امت اسلامی در همه عرصه‌ها معرفی کرد و افزود: عملی کردن وحدت بین مذاهب مختلف سبب رسیدن مسلمانان به قله رفبع موفقیت می شوند لذا نباید اختلاف در مسائل قومی و جناحی سبب ایجاد تفرقه شود.

این مسئول همچنین وحدت را یکی از اسباب دوری از آسیب‌های تفرقه دانست و یادآور شد: باید با وحدت و همدلی عزت و اقتدار اسلام را ایجاد و حفظ کرد چرا که در اینصورت می توانیم ارزش های والای اسلامی را حفظ و از تفرقه نجات داد.

ماموستا مرادی بیان داشت: در این شرایط که دشمنان هر روز به دنبال طرح دسیسه ای تازه برای تضعیف اعتقادات و شکست اسلام است باید نقاط ضعف را شناسایی کرد ودر برابر دشمنان ید واحده باشیم.

وی بر لزوم تقویت بیش از پیش وحدت بین مسلمانان تاکید کرد و اظهار داشت: باید این میراث نبوی را گرامی بداریم تا به دسیسه های دشمن مبتلا نشویم و در چاه جهل و ظلمت سقوط نکنیم.

امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب گفت: مشکلات امروز کشور با وحدت حل و فصل خواهد شد و جهان اسلام نیازمند یکپارچگی و اتحاد برای فائق آمدن بر نقشه های شوم دشمنان است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها