سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 387125 ۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳

امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب:

هفته وحدت تجلی یکپارچگی امت اسلامی است

مرصادنیوز: امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب گفت: هفته وحدت تجلی یکپارچگی امت اسلامی در همه عرصه‌ها است.

هفته وحدت تجلی یکپارچگی امت اسلامی است

ماموستا ملا غفور مرادی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد  ضمن گرامیداشت میلاد با سعادت پیامبر مهر و رحمت(ص)، وحدت را یکی از مهم ترین نیازهای جوامع بشری دانست و اظهار داشت: هفته وحدت یادرگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است و عامل استحکام پیوند میان مسلمانان است.

امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب هفته وحدت را تجلی یکپارچگی امت اسلامی در همه عرصه‌ها معرفی کرد و افزود: عملی کردن وحدت بین مذاهب مختلف سبب رسیدن مسلمانان به قله رفبع موفقیت می شوند لذا نباید اختلاف در مسائل قومی و جناحی سبب ایجاد تفرقه شود.

این مسئول همچنین وحدت را یکی از اسباب دوری از آسیب‌های تفرقه دانست و یادآور شد: باید با وحدت و همدلی عزت و اقتدار اسلام را ایجاد و حفظ کرد چرا که در اینصورت می توانیم ارزش های والای اسلامی را حفظ و از تفرقه نجات داد.

ماموستا مرادی بیان داشت: در این شرایط که دشمنان هر روز به دنبال طرح دسیسه ای تازه برای تضعیف اعتقادات و شکست اسلام است باید نقاط ضعف را شناسایی کرد ودر برابر دشمنان ید واحده باشیم.

وی بر لزوم تقویت بیش از پیش وحدت بین مسلمانان تاکید کرد و اظهار داشت: باید این میراث نبوی را گرامی بداریم تا به دسیسه های دشمن مبتلا نشویم و در چاه جهل و ظلمت سقوط نکنیم.

امام جمعه موقت اهل سنت سرپلذهاب گفت: مشکلات امروز کشور با وحدت حل و فصل خواهد شد و جهان اسلام نیازمند یکپارچگی و اتحاد برای فائق آمدن بر نقشه های شوم دشمنان است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها