کد مطلب: 387234
شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۹:۳۰

مدیرکل تعزیرات کرمانشاه خبر داد:

تشدید نظارت‌های تعزیرات بر بازار کرمانشاه/ برخورد جدی با متخلفان

مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات کرمانشاه از نظارت ویژه بر بازار در این استان خبر داد و گفت: با متخلفان برخورد جدی و قانونی می‌شود.

داریوش جودکی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  در خصوص تشدید نظارت ها بر بازار اظهار داشت: گشت های مشترک تعزیرات از امروز فعال شده است و بر بازار نظارت ویژه و مستمر دارند.

وی افزود: گشت های مشترک تعزیرات با همکاری سازمان صنعت و معدن و اتاق اصناف به صورت ویژه و مستمر در دو نوبت صبح و بعداز ظهر بازار را رصد و بر آن نظارت می کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بیان داشت: هر گونه افزایش قیمت باید در چهارچوب خاص و با تایید کمیسیون های مربوطه باشد.

این مسئول در پایان عنوان کرد: با افراد متخلفی که قصد افزایش قیمت به صورت خودسرانه و ایجاد اختلال در بازار را داشته باشند، برخورد جدی و قانونی می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها