کد مطلب: 387402
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۶:۳۸

به همت پاسداران گمنام امام زمان(عج) صورت گرفت

دستگیری لیدرهای اغتشاشات اخیر در کرمانشاه

مرصادنیوز: عده ای از سرکرده ها و لیدرهای اغتشاشات اخیر در کرمانشاه به همت پاسداران گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، پس از تصمیم ناگهانی دولت در مورد اصلاح قیمت بنزین، برخی شهروندان کرمانشاهی با دغدغه تسری افزایش قیمت به سایر کالاها در تجمعات مسالمت آمیز به بیان مطالبات خود پرداختند اما در این میان عده ای فرصت طلب و آشوب گر با همراهی اجیر شدگانی که تطمیع مالی شده بودند، این تجمعات را به آشوب کشاندند.

این حوادث تلخ شنبه نا آرامی را برای کرمانشاه رقم زد اما در همان روز نخست پاسداران گمنام امام زمان(عج) با شناسایی سرکرده های این تجمعات تعدادی از لیدرهای اغتشاشات را دستگیر کردند.

 این افراد در اغتشاشات روز شنبه اموال عمومی از جمله چندین بانک و پمپ بنزین را به آتش کشیدند ولی در مجموع با عملکرد خوب نیروهای انتظامی، امنیتی و بسیج اوضاع در این استان ساماندهی شده است.

خوشبختانه به همت نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی در روزهای بعد آرامش در اقصی نقاط استان حاکم شد و روسیاهی این حوادث برای آنهایی ماند که با تخریب اموال عمومی خسارت هنگفتی را روی دست مردم گذاشتند و مطالباتشان را به حاشیه بردند.

 در حال حاضر زندگی مردم و رفت و آمدها در تمام شهرستان های این استان به حالت عادی برگشته است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

پربازدیدها