کد مطلب: 387459
چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۳:۵

به پاس قدردانی از تامین امنیت و آرامش صورت گرفت؛

تقدیر اصناف و بازاریان کرمانشاه از حافظان امنیت با اهدای گل

مرصادنیوز: عده ای از بازاریان و اصناف کرمانشاه با اهدای گل از حافظان امنیت در اغتشاشات اخیر تقدیر کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،    رئیس اتاق اصناف و جمع زیادی ازاصناف و بازاریان کرمانشاه در اقدامی خودجوش از تلاش های نیروهای امنیتی،  نظامی و انتظامی در راستای حفظ امنیت جامعه طی اغتشاشات اخیر قدردانی کردند.

در این حرکت خودجوش، صدها تن از اصناف و بازاریان با تهیه یک تخته بنر و توزیع شاخه های گل در میان نیروهای مستقر در میدان آزادی، از آنها تجلیل و حمایت کردند.

بازاریان کرمانشاه در این اقدام، با تقدیر از شجاعت نیروهای امنیتی،  نظامی و انتظامی در مهار اغتشاشات و ایجاد امنیت دوباره در شهر، یاد و خاطره اولین شهید امنیت حادثه اخیر سرگرد "ایرج جواهری" را نیز گرامی داشتند.

رضا سلیم ساسانی،  رئیس اتاق اصناف کرمانشاه در حاشیه این اقدام ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات مخلصانه و مجدانه حافظان امنیت گفت: صناف و بازاریان همواره قدردان تلاش های ماموران پلیس در عرصه های مختلف بوده اند.

وی افزود: امروز کرمانشاه به عنوان یک استان امن شناخته می شود و این موضوع را همه ملت ایران هم می توانند تایید کنند.
رییس اتاق اصناف کرمانشاه بیان داشت: در جریان حوادث رخ داده، بسیاری از بازاریان نگران کسب و کار خود بوده و حتی بسیاری از آنها مجبور به بستن مغازه های خود شدند.

سلیم ساسانی تصریح کرد: با این حال ماموران بسیار سریع به این نگرانی پایان داده و امنیتی مثال زدنی را در سطح شهر و کل استان ایجاد کردند به گونه ای که خیلی از واحدهای صنفی تعطیل شده گشوده شد و خدمات خود را از سر گرفتند.

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مدیرکل ورزش و جوانان دقیقا کجایی؟!

جولان باندهای مکمل‌های ورزشی در «باشگاه‌های زیرزمینی»

مرصادنیوز: باندهای توزیع مکمل‌های ورزشی در «باشگاه‌های زیرزمینی» استان سلامتی جوانان را در سکوت و انفعال مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نشانه رفته‌اند.

پربازدیدها