سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 387490 ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه خبر داد:

۸۰ درصد دانش آموزان کرمانشاه بسیجی هستند / به صدا درآمدن زنگ بسیج در مدارس

مرصادنیوز: مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از عضویت ۸۰ درصد دانش آموزان کرمانشاهی در بسیج خبر داد.

 ۸۰ درصد دانش آموزان کرمانشاه بسیجی هستند / به صدا درآمدن زنگ بسیج در مدارس

سرهنگ محمد رسول اکبری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: روز شنبه مورخ دوم آذرماه، به مناسبت این هفته زنگ بسیج در تمام مدارس استان کرمانشاه به صدا در می آید.

وی افزود: این آیین به صورت نمادین در دبیرستان معارف اسلامی صدرا و با حضور مسئولان استانی به صدا درخواهد آمد.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان داشت: حضور دانش آموزان در مراسم عبادی-سیاسی نماز جمعه، برگزاری نشست های بصیرتی درسطح مدارس، اعزام یک هزار دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی غرب، غبار روبی از مزار شهدا و سرکشی از خانواده شهدای دانش آموز از دیگر برنامه های هفته بسیج است.

وی عنوان کرد: ۸۰ درصد دانش آموزان جامعه هدف از پایه چهارم ابتدایی تا دبیرستان عضو بسیج دانش آموزی هستند.

سرهنگ اکبری از اجرای طرح شهید بهنام محمدی در ۶۴ مدرسه متوسطه اول خبر داد و ادامه داد: این طرح طرحی تربیتی-ورزشی-علمی برای تقویت بنیه علمی دانش آموزان است که در آن بازدیدهای ویژ ه ای برای دانش آموزان در نظر گرفته شده و از نظر فرهنگی نیز دانش آموزان زیر نظر مربیان در مساجد به کارهای فرهنگی می پردازند.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در این طرح درصدد رشد علمی ، تربیتی و اخلاقی دانش آموزان هستیم.

این مسئول تصریح کرد: هدف اصلی بسیج دانش آموزی در کنار آموزش و پرورش، تربیت اسلامی دانش آموزان با معدل بالا و آماده سازی آنها برای ورود به عرصه دانشگاه ها است زیرا آنها مدیران آینده هستند بنابراین دانش آموزان باید طوری تربیت شوند که اهداف مدنظر اولیا خانه و مدارس محقق شود.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها