سرویس: اجتماعی کد خبر: 387886 ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷

فرمانده انتظامی کرمانشاه مطرح کرد

۷ اغتشاشگر دیگر در دام پلیس کرمانشاه

مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۷ نفر از اغتشاشاگران و سردسته‌های ایجاد ناامنی در شهر کرمانشاه خبر داد.

۷ اغتشاشگر دیگر در دام پلیس کرمانشاه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از ایجاد اغتشاش و ناامنی در برخی شهرهای استان طی هفته گذشته، شناسایی سردسته های اغتشاشگران به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا، ماموران پلیس امنیت عمومی موفق شدند با گسترش چتر اطلاعاتی خود 7 نفر از این افراد را در عملیاتی گسترده پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: شرارت، تحریک مردم به ایجاد آشوب و اغتشاش، تخریب اموال عمومی، وارد آوردن خسارت به اماکن دولتی از جمله بانک ها، شکست شیشه خودروهای امدادی و شخصی مردم، سرقت اموال بانکها و مراکز دولتی و خصوصی و حمله به ماموران پلیس از جمله جرایم این افراد بوده است.

این مسئول یادآور شد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد یکی از این افراد علاوه بر اقدامات صورت گرفته، بارها در فضای مجازی و شبکه های معاند اقدام به تبلیغ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده بود.

وی بیان داشت: این فرد همچنین قصد داشت از طریق یکی از مرزها به خارج کشور گریخته و به گروهک های تروریستی بپیوندد که با اشراف اطلاعاتی پلیس دستگیر شد.

سردار جاویدان با بیان اینکه برخی ها با سوء استفاده از مطالبه گری عامه مردم و تحت تاثیرات جو رسانه ای دشمنان نظام و انقلاب، دست به اقداماتی زدند که در شان کشور و نظام جمهوری اسلامی نبود، خاطرنشان کرد: پلیس نیز بنابر وظیفه ذاتی خود مقتدرانه با عوامل آشوب و ناامنی برخورد می کند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها