کد مطلب: 387986
شنبه ۱۳۹۸/۹/۹ - ۱۳:۳۲

نتیجه مماشات با هنجارشکنی

بیانیه گستاخانه جریان دانشجویی رادیکال در دانشگاه‌های کرمانشاه/ بدهکارهایی که طلبکار شدند!

مرصادنیوز: بیانیه گستاخانه جریان دانشجویی رادیکال در دانشگاه‌های کرمانشاه نتیجه مماشات مسئولان دانشگاه‌ها با هنجارشکنانی است که در قالب گروه‌های دانشجویی فعالیت می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جریان اصلاح‌طلب دانشگاه‌های کرمانشاه به جای اینکه مسئولیت اغفال مردم در رای دادن به دولت ناکارآمد یازدهم و دوازدهم -که وضعیت امروز کشور نتیجه این انتخاب اشتباه است- را بر عهده بگیرند در بیانیه‌ای گستاخانه با فرار کردن از زیر بار این مسئولیت از در مدعی وارد شده‌اند.

بدهکارهای ملت که حالا طلبکار شده‌اند در این بیانیه با صراحت به ساختارهای قانونی کشور حمله کرده و وضعیت امروز کشور که حاصل بی‌تدبیری دولت فخیمه تحت حمایت آنهاست را به ناکارآمدی نظام و ارکان آن وصل کرده‌اند.

در این بیانیه علنا از حرکات هنجارشکنانه آشوبگران حمایت کرده‌اند و تلاش‌های بی‌وقفه نیروهای امنیتی و نظامی و انتظامی در تامین امنیت را تقبیح کرده‌اند.

در ماه‌های اخیر این چندمین باری است که این تشکل‌های رادیکال جریان اصلاحات اقدامات این چنین ساختارشکنانه‌ای را در دانشگاه‌های استان به ویژه دانشگاه رازی انجام می‌دهند اما با مماشات مسئولان دانشگاه روبرو می‌شوند.

آنهایی که در مظان اتهامند باید پاسخگو باشند نه طلبکار

امیرحسین ترابی، دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه رازی در گفتگو با خبرنگار مرصاد در خصوص این بیانیه گستاخانه اظهار داشت: این تشکل‌هایی که نام خود را تحول‌خواه گذاشته‌اند منصوب به جریان اصلاح‌طلب هستند که البته این بیانیه در قالب نام اصلاح‌طلبی بیان نشده تا برای آنها هزینه‌زا نباشد.

وی افزود: از سال 96 جریان رادیکال برای فعالیت صرف در انتخابات ریاست جمهوری در دانشگاه‌های استان پدید آمد که یکی از آنها انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه رازی است که قبل از انتخابات ایجاد و صرفا انتخاباتی بود.

دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه رازی گفت: این نهادها که بیشترین تلاششان برای روی کار آمدن این دولت بود امروز نباید نسبت به این حوادث موضع خاصی بگیرند، بلکه خودشان در مظان اتهام قرار دارند.

ترابی تصریح کرد: اما این جریان با این بیانیه که کاملا غیرمنصفانه نگارش شده، مسئولیت فعالیت‌ها و کارهای خود را بر عهده نگرفته اند و حتی یک عذرخواهی هم از ملت نکردند.

وی افزود: در کرمانشاه هم به دنبال همان جریان کشوری عده‌ای به دنبال کشاندن دانشگاه به فتنه جدید بودند که قصد داشتند کارهایی را انجام دهند ولی نتوانستند.

چرا با نهادها و تشکل‌های با اعمال ساختارشکنانه مماشات می‌شود؟

دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه رازی در مورد وجاهت قانونی چنین نهادهایی در دانشگاه‌ه‌ها که با صراحت به ساختارهای قانونمند کشور حمله می‌کنند نیز گفت: فعالیت این نهادها یک الزام با عنوان پذیرش ساختار موجود دارد که با صراحت قید شده که باید از قانون اساسی حراست و علیه ساختارهای قانونی فعالیت نکنند در غیر این صورت مجوز آنها لغو می‌شود.

ترابی، تجمع غیرقانونی در سال 96، بردها و بنرهایی در حمایت از سران فتنه، توزیع نشریات با عکس سران فتنه و... را از موارد تخلف و تخطی این جریان رادیکال بیان کرد و گفت: این برای بار چندم است که مورد مماشات قرار می‌گیرند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

نگاه سیاسی دولت به بودجه 99 مشهود است

مرصادنیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: نگاه سياسی دولت به بودجه 99 با توجه به کاهش بودجه های فرهنگی و قرآنی مشهود است.

رئیس گروه بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد

ابتلای بیش از ۱۳۰۰ کرمانشاهی به آنفلوانزا /۶ نفر جان باختند

در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی صورت گرفت

قدردانی آیت الله علما از مجموعه سپاه برای خدمت‌رسانی در اربعین

پربازدیدها