کد مطلب: 388090
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۳:۱۶

با حضور جمعی از مسئولان؛

طرح یاری‌گران زندگی در کرمانشاه رونمایی شد

مرصادنیوز: طرح یاری گران زندگی با محوریت توانمندسازی سفیران پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی در کرمانشاه رونمایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیین رونمایی از طرح یاری گران زندگی با محوریت توانمندسازی سفیران پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی ویژه کارکنان پیش از ظهر امروز دوشنبه در تالار شهید مفتح کرمانشاه برگزار شد.

مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در این آیین اظهار داشت: آموزش و پرورش در طول سالها اگر توانسته گام مثبتی بردارد به واسطه داشتن فرهنگ درست است.

وی افزود: اساس و بنیاد موفقیت جامعه در آموزش و پرورش است و اگر بخواهیم جامعه موفقی داشته باشیم باید توجه ویژه به آموزش و پرورش داشته باشیم.

این مسئول خاطر نشان کرد: توجه به فرهنگ می تواند ما را به سوی توسعه در همه حوزه ها برساند و لذا به این منظور دستگاههای مختلف باید دست به دست هم بدهند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: اگر بخواهیم جامعه ایده آل و تاثیرگذار داشته باشیم باید به آموزش و پرورش توجه داشته باشیم و لازمه داشتن آموزش و پرورشی پویا توجه به بحث فرهنگ و فرهنگسازی است.

وی ادامه داد: در نقاط صعب العبور استان که هیچ نماینده ای از دولت حضور ندارد این معلمان ما هستند که حضور فعالی دارند و هیچ سختی مانع از تلاش آنها نخواهد شد.

یزدان پناه به آموزش های در خصوص امر پیشگیری اشاره کرد و بیان داشت: پیشگیری از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که اگر در این حوزه درست عمل کنیم بخش عظیمی از مشکلات حل و فصل خواهد شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: تبلیغات و تولید پیام های فرهنگی یکی از وظایف خطیر ما برای شناساندن مسیرهای خطرناک به دانش آموزان است.

وی همچنین خواستار تعلق گرفتن حقوق مناطق جنگی به منطقه سرفیروز آباد و بیله وار شد و گفت: بازنشستگان نیز کسانی هستند که در مقابل دشمن ایستادگی کردند لذا حق مسلم آنهاست که از این حقوق برخوردار شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در پایان تصریح کرد: آموزش و پرورش استان کرمانشاه در ساماندهی نیروی انسانی رتبه اول کشور را به خود اختصاص داد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها