کد مطلب: 388111
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۲۱:۱۷

تا پایان دومین روز ثبت‌نام از داوطلبین نمایندگی مجلس صورت گرفت؛

ثبت‌نام ۷۱ داوطلب در کرمانشاه برای کسب کرسی های سبز مجلس

مرصادنیوز: ۷۱ نفر تا پایان روز دوم ثبت‌نام از کاندیداهای نمایندگی مجلس در استان کرمانشاه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، دومین روز از ثبت نام داوطلبان کسب کرسی های سبز مجلس هم بدون حاشیه خاصی پایان یافت و خبری از حضور چهره های سرشناس در ستادهای انتخاباتی ششگانه استان کرمانشاه نبود.

در حوزه های ششگانه انتخابیه استان کرمانشاه امروز ۲۷ نفر با در دست داشتن مدارک ثبت نام حضور یافتند و برای شرکت در ماراتن انتخابات مجلس اعلام آمادگی کردند.

البته روز اول ستادهای حوزه انتخابیه استان شاهد حضور ۴۴ نفر بودند که در مجموع تا پایان روز دوم ۷۱ نفر داوطلب نمایندگی ملت در استان شده اند. 

حوزه انتخابیه کرمانشاه با ۴۳ نفر ثبت نامی تاکنون بیشترین تعداد داوطلبین داشته، حوزه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب  و همچنین حوزه پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی هر کدام با ۷ نفر، حوزه کنگاور و هرسین و صحنه و حوزه سنقر هریک با ۵ نفر و حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو با ۴ نفر به ترتیب بیشترین تا کمترین میزان داوطلبین را به خود اختصاص داده اند.

۶۳ نفر از این افراد مدرک کارشناسی ارشد و دکتری دارند و از این تعداد ۶۱ نفر آقا و ۱۰ نفر خانم بوده‌اند. مسن ترین داوطلب ثبت نامی تاکنون هم پیرمرد ۷۵ ساله است. 

ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی که از دهم آذرماه جاری آغاز شده تا شانزدهم ادامه داد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

پربازدیدها