سرویس: اجتماعی کد خبر: 388176 ۲۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

در پایان سومین روز از ثبت‌نام

شمار داوطلبان کاندیداتوری مجلس در کرمانشاه به ۱۱۹ تن رسید

مرصادنیوز: ۱۱۹ نفر تا پایان سومین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه ثبت‌نام کردند.

شمار داوطلبان کاندیداتوری مجلس در کرمانشاه به ۱۱۹ تن رسید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، با گذشت سه روز از آغاز ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۱۹ داوطلب در مراجعه به حوزه های ششگانه انتخابیه استان کرمانشاه ثبت‌نام کردند.

در حوزه انتخابیه کرمانشاه تاکنون۷۱ نفر ثبت‌نام کرده اند؛ بعد از کرمانشاه بیشترین تعداد ثبت نامی مربوط به حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی با ۱۳ نفر، حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو و حوزه قصرشیرین،  سرپل ذهاب و گیلانغرب هریک با ۱۰ نفر، حوزه سنقروکلیایی با ۸ نفر و حوزه کنگاور، صحنه و هرسین با ۷ نفر است.

نکته جالب در رنج سنی کاندیداهاست که حدود ۴۰ درصد آنها بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن دارند، همچنین تعداد آقایان داوطلب در مقابل بانوان ۱۰۵ به ۱۴ نفر است.

اما در سومین روز شاهد حضور یک نماینده فعلی، استاندار اسبق کرمانشاه و چهره های مشهور تلویزیونی در ستاد انتخابات کرمانشاه بودیم. همچنین تاکنون در بین داوطلبیین اسامی ۶ نفر که سابقه نمایندگی مجلس دارند نیز مشاهده می شود.

در مورد سطح مدرک تحصیلی داوطلبان هم اعلام شده که ۱۶ نفر دارای مدرک دکتری، ۹۰ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد، ۱۰ نفر دارای مدرک کارشناسی و سه نفر نیز دارای تحصیلات حوزوی هستند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها