کد مطلب: 388217
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۳:۸

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف:

نیروهای در تراز انقلاب باید در رأس امور قرار گیرند

مرصادنیوز: فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف بر قرارگیری نیروهای در تراز انقلاب در راس امور تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار محمدنظر عظیمی پیش از ظهر امروز چهارشنبه در اولین شورای سیاست گذاری تبیین بیانیه گام دوم انقلاب که در دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: ما در تحقق منویات رهبر و بیانیه گام دوم انقلاب همه مسئولیت داریم که به سهم خود وظیفه ای را عهده دار شویم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف افزود: ما در طول این 40 سال دوران پرافتخاری را پشت سر گذاشتیم و گنجینه های ارزشمندی را بدست آوردیم، اگرچه به هر دلیلی از این گنجینه ها خوب استفاده نکردیم.

وی اوج قله های افتخار کشور را تقدیم شهدای گرانقدر برای ماندگاری انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: روحیه جهاد و شهادت، مقاومت و ایستادگی، فداکاری ملت در صحنه های مختلف و... از گنجینه های دیگری هستند که در طول این 40 سال به دست آوردیم.

سردار عظیمی گفت: در موضوعات اجرایی، فرهنگ کار جهادی را به کرات تجربه کردیم مصادیق زیادی را نیز از آنها داریم البته ناکامی هایی هم در کنار این مباحث داشتیم و در این راستا بسیاری از افتخارات ما ممکن است به دلیل اشکالاتی پنهان شده باشد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف ادامه داد: برخی از ناکامی ها شاید علل و عواملی داشته باشد که به راحتی قابل حل و فصل باشد اما غفلت هایی را در این خصوص انجام داده باشیم که باید به دنبال حل آنها قدم برداریم.

وی با تاکید براینکه باید افرادی در راس امورات قرار بگیرند که در تراز انقلاب اسلامی باشند، اظهار داشت: در جنگ نیابتی جوانان مرز بوم با حضور خود توانستند پوزه دشمنان را به خاک بمالند و با انگیزه بالایی در این خصوص وارد عمل شدند و افتخار آفرینی کردند.

سردار عظیمی افزود: باید نگاهی به عملکرد چهل ساله داشته باشیم و مشکلات گذشته رابررسی کنیم و با برنامه ریزی منسجم گام دوم انقلاب را محکم تر برداریم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیگیری مرصادنیوز نتیجه داد

ورود قوه‌قضاییه به ماجرای کارخانه کاشی چینی‌ها/ دستور پیگیری صادر شد

مرصادنیوز: رییس دستگاه قضا به سازمان بازرسی کل کشور دستور پیگیری ماجرای سرمایه‌گذاری چینی‌ها در صنعت کاشی استان کرمانشاه داد.

پربازدیدها