کد مطلب: 388245
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۹:۵۸

تا پایان چهارمین روز ثبت‌نام از داوطلبین نمایندگی مجلس

۱۵۵ نفر در کرمانشاه داوطلب کاندیداتوری نمایندگی مجلس شدند

مرصادنیوز: دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه از ثبت‌نام ۱۵۵ نفر برای کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

بهرام سلیمانی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،   در خصوص آخرین وضعیت ثبت‌نام داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه اظهار داشت: تا پایان چهارمین روز ثبت‌نام در مجموع ۱۵۵ نفر در ۶ حوزه انتخابیه استان ثبت‌نام کردند.

وی بیان داشت: از این تعداد ۱۶ نفر در حوزه پاوه، جوانرود،  روانسر و ثلاث باباجانی، ۹۳ نفر در حوزه کرمانشاه، ۱۳ نفر در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو، ۱۳ نفر در حوزه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب، ۸ نفر در حوزه کنگاور، صحنه و هرسین و ۱۲ نفر در حوزه سنقروکلیایی ثبت‌نام کرده و داوطلب شدند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه در مورد ترکیب جنسیتی داوطلبان نیز بیان داشت: ۱۷ نفر از داوطلبان زن و ۱۳۸ نفر از آنها مرد هستند.

سلیمانی ادامه داد: از لحاظ مدرک تحصیلی داوطلبان نیز ۱۱ نفر دارای مدرک کارشناسی، ۱۱۷ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد، ۲۳ نفر دارای مدرک دکتری و چهار نفر دارای مدرک حوزوی هستند.

وی در خصوص رنج سنی داوطلبین نیز اظهار داشت: بیشترین داوطلبین با تعداد ۴۰ نفر در رنج سنی ۳۰ تا ۳۵ سال قرار دارند و کمترین آن نیز با سه نفر در رنج سنی ۶۱ تا ۶۵ سال هستند.

به گفته دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه،  بیشترین تعداد داوطلبین کارمندان دولت هستند با ۲۳ نفر، همچنین ۳۴ نفر نیز سابقه ایثارگری، هفت نفر سابقه نمایندگی مجلس و ۳۳ نفر سابقه داوطلبی در انتخابات دارند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

پربازدیدها