کد مطلب: 388358
شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۲:۳۲

نماینده مردم کرمانشاه مطرح کرد:

رایزنی‌ برای بهره‌مندی بازنشستگان از مزایای مناطق جنگی

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از رایزنی‌ برای بهره‌مندی بازنشستگان از مزایای مناطق جنگی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سیدقاسم جاسمی صبح امروز شنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: کمیته برنامه ریزی جهت حل مشکلات است و باید تدبیری شود تا معضل ساماندهی آبشوران کرمانشاه که یکی از دغدغه هاست هرچه زودتر به اتمام برسد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: به این منظور باید اعتبارات لازم را تامین کنیم و همچنین رضایتمندی خانه هایی که در اطراف این رودخانه هستند را جلب کنیم تا پروژه را پیش ببریم.

وی به پیامک های اعتراضی مردم در برخی مناطق حاشیه ای کرمانشاه نسبت به عدم امکانات رفاهی و آموزشی اشاره ای داشت و تصریح کرد: طی این مدت که نماینده مردم هستم و از تمام نقاط مختلف سرکشی داشتم اکثر مسیرها محرومیت بیداد می کند و در برخی مناطق یک مجموعه 5 هزار نفری حتی یک پارک کوچک ندارند.

جاسمی با تاکید بر لزوم بهره مندی مردم بخش بیلوار و سرفیروز آباد از مزایای مناطق جنگی، اظهار داشت: بخش بیلوار و سرفیزوز آباد جزیی از شهرستان کرمانشاه هستند و باید از مزایای طرح مناطق جنگی برخوردار شوند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: البته در این راستا اقدامات ثمربخشی برای بخش بیلوار در حال انجام است و همچنین برای بازنشستگان و نیروهای مسلح نیز رایزنی هایی انجام دادیم که بتوانند از مزایای مناطق جنگی استفاده کنند.

این نماینده مردم بیان داشت: مسیر کرمانشاه به قلعه نیز حدود 4 کیلومتر زیرسازی شده است اما روکش آسفالت آنجا هنوز صورت نگرفته که لازم است تا این زیرسازی از بین نرفته هرچه زودتر تعیین تکلیف شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

ناتوانی متولیان نظارتی در کنترل قیمتها

رهاشدگی بازار کرمانشاه با فشار تورمی روی دوش مردم

پربازدیدها