کد مطلب: 388399
شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۲۲:۲۲

تجمع دانشجویان در حمایت از شیخ زکزاکی

مرصادنیوز: جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران در حمایت از رهبر شیعیان نیجریه مقابل وزارت خارجه تجمع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران صبح امروز (شنبه) در حمایت از شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه در مقابل وزارت خارجه تجمع کردند.

 

دانشجویان در این تجمع با در دست داشتن دست نوشته‌هایی به انفعال وزارت خارجه و مسئولان دیپلماسی در موضوع دستگیری رهبر شیعیان نیجریه انتقاد کردند.

جمعی از دانشجویان هم با در دست داشتن تصاویری از شیخ زکزاکی حمایت خود را از وی اعلام کردند.

تجمع کنندگان با سر دادن شعارهایی همچون " دیپلماسی ضعیف قاتل شیخ شریف"، چهره شیخ شد کبود، دیپلماسیت همین بود؟"، " سازش با مستکبر خیانت است به قران"، "زکزاکی، زکزاکی خدا نگه دار تو"، " خمینی آفریقا آزاد باید گردد" و " هیهات من الذله " از حاکمان نیجریه خواستند که هرچه سریعتر شیخ زکزاکی را آزاد کنند.

یکی از طلاب که در این تجمع حضور داشت، خطاب به مسولان دولت گفت: نتیجه سازش شما با مستکبرین را دیدیم، در قرآن آمده اگر سازش کنید جه اتفاقی خواهد افتاد. نتیجه سازش شما وضعی است که در کشور اتفاق افتاده و خود دولت هم در جمع کردن آن عاجز است.

 

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری:

«ظریف» باید از ملت ایران عذرخواهی کند

مرصادنیوز: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ظریف باید بابت اظهاراتش درباره مذاکره با آمریکا از ملت ایران عذرخواهی کند.

آخرین اخبار

پربازدیدها