کد مطلب: 388519
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۰:۱۸

گفت و شنود/ مزّه بُز...!

مرصادنیوز: یکی از رسانه‌ها نوشته است که احتمالاً نتانیاهو برای فرار از محاکمه‌ای که به خاطر فساد مالی و اخلاقی در انتظار اوست، قصد تغییر لباس پی‌درپی برای فرار دارد!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: سفر نتانیاهو به پرتغال به سوژه پُرمخاطب رسانه‌های غربی تبدیل شده است!


گفتم: چرا؟ مگه چی شده؟!


گفت: نتانیاهو در این سفر ۱۱ چمدان لباس با خود برده است و رسانه‌های غربی این اقدام او را عجیب دانسته و به مسخره گرفته‌اند.


گفتم: یازده تا چمدان لباس؟! مگر می‌خواهد لباس‌فروشی دایر کند؟


گفت: یکی از رسانه‌ها نوشته است که احتمالاً نتانیاهو برای فرار از محاکمه‌ای که به خاطر فساد مالی و اخلاقی در انتظار اوست، قصد تغییر لباس پی‌درپی برای فرار دارد!


گفتم: باید مواظب باشد که برای فرار از پالتو پوست استفاده نکند! چون یکی دیگر از همین قماش می‌خواست با پوشیدن پوست بُز فرار کند که گرگ او را خورد و بعد از خوردنش گفت عجب بُزی بود، مزّه خر می‌داد!

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

پربازدیدها