کد مطلب: 388535
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۲:۵۰

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس عنوان کرد:

اشتغالزایی اجرای طرح سردسیری برای ۱۵۰ هزار کرمانشاهی

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح سردسیری برای ۱۵۰ هزار نفر در این استان اشتغال ایجاد می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، احمد صفری امروز سه شنبه در مراسم افتتاح طرح آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه اظهار داشت: کرمانشاه بیکارترین استان کشور است این در حالیست که دارای پتانسیل های بالقوه از جمله کشاورزی، معادن، صنعت و ... است.

وی افزود: طرح مطالعاتی سامانه سردسیری انجام شده است و اگر از این جهت سامانه به ما آب تخصیص دهند از روانسر به کوزران و از ماهیدشت به سرفیروز آباد این کار به انجام خواهد رسید.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در این طرح ۱۵۰ هزار هکتار از اراضی ما بهره مند خواهند شد که اگر به ازای هر هکتار یک نفر بکارگیری شود ۱۵۰ هزار نفر از جوانان ما مشغول به کار می شوند.

صفری عنوان کرد: در استان کرمانشاه ۳۰۰ هزار نفر حاشیه نشین داریم داریم که اگر آب سامانه سردسیری تامین شود و این پروژه راه اندازی شود مهاجرت عکس رخ خواهد داد لذا توجه به این طرح از اهمیت بالایی برخوردار است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل بین‌الملل:

آمریکا راهی جز فرار از خاورمیانه ندارد

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: رجزخوانی‌های آمریکا با تحرکات نظامی اخیر صرفا یک جنگ روانی است و این کشور راهی جز فرار از منطقه ندارد.

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه خبر داد

اجرای 25 سرود پاتوقی در کرمانشاه به مناسب نیمه شعبان

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه مطرح کرد

فعالیت ۹ کارگاه تولید ماسک توسط حوزه‌های بسیج خواهران در کرمانشاه

پربازدیدها