کد مطلب: 388556
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۸:۰

استاندار کرمانشاه:

امکان استفاده از دارایی‌های دولت در استانها فراهم شود

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه خواستار فراهم شدن امکان استفاده از دارایی های دولت در استانها شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند عصر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: دکتر لاریجانی در زمان زلزله توجه و نگاه ویژه ای به استان کرمانشاه داشتند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه سهم آب استان از حوزه کرخه کمتر از میزان مورد نیاز است، افزود: انتظار می رود در تهیه سند آب استان این مورد دیده شود.

وی بیان داشت: انتظار داریم مجلس شورای اسلامی تخصیص اعتبار برای زیرساخت های آسیب دیده در مرزها را در نظر داشته باشد.

مدیر ارشد استان با بیان اینکه ۲ میلیون و ۹۰۴ میلیون دلار صادرات را از این استان داشته ایم، تصریح کرد: ۶ مرز استان برای زیرساخت‌ها اعتبار نیاز دارد و منابع استانی توان تامین آن را ندارد.

بازوند ادامه داد: در بودجه ۹۸ مجلس در تامین درآمدها، استان کرمانشاه را مانند سال ۹۷ ببیند.

وی خواستار فراهم شدن امکان استفاده از دارایی های دولت در استانها شد و گفت: با این دارایی ها می توانیم راه آهن استان کرمانشاه را تکمیل کنیم.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: کرمانشاه نزدیک به ۴۰۰هزار نفر حاشیه نشین سکونت دارند که نیاز به تامین اعتبار دارند نمیتوان برای آسیبهای اجتماعی نسخه واحد پیچیده شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تجهیزات دکوری بیمارستان‌های صحنه و هرسین!

مرصادنیوز: تجهیزات خریداری شده برای بیمارستان های صحنه و هرسین هنوز نصب نشده و در شرایط فعلی شهروندان این مناطق را متحمل زحمات زیادی کرده است.

پربازدیدها