کد مطلب: 388595
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۱۲:۲۱

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه عنوان کرد

ذخیره‌سازی بیش از ۲۹ هزار تن نهاده دامی در کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: بیش از ۲۹ هزار تن نهاده دامی در انبارهای استان ذخیره شده است.

محمد صادق تنها در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: نهاده های پر مصرف کشاورزی در استان کرمانشاه شامل ذرت، جو، کنجاله سویا و سبوس است که غذای اصلی دام ها بوده همچنین اسیدهای آمینه لیزین و متیونین هم در اختیار دامداری ها و کارخانه جات خوراک دام طیور است.

وی افزود: این نهاده ها از طریق مبادی رسمی وارد کشور می شود و برای تولید کنسانتره که از مجموعه این نهاده ها تامین می شود، با ارز دولتی در اختیار دامداران صنعتی، کارخانه های تامین کننده خوراک دام و طیور استان قرار می گیرد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: میزان نهاده هایی که در اختیار کارخانه جات تامین کننده خوراک دام و طیور و کارخانه های سنتی و صنعتی قرار گرفته با وجود مشکلات خرید نسبت به سال قبل بهتر بود.

این مسئول بیان کرد: سال گذشته ۴۸ هزار و ۴۷۷ تن نهاده دامی در سطح استان کرمانشاه توزیع شد که امسال طی این مدت ۱۰۸ هزار و ۵۵۶ تن توزیع شده است.

وی ادامه داد: از نظر تامین و توزیع نهاده های مورد نیاز دامداران استان مشکلی نداریم و حتی در انبارها نیز ذخایر نهاده ها موجود است.

تنها خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۹ هزار و ۲۸۵ تن نهاده دامی در انبارهای استان کرمانشاه ذخیره شده و در اختیار مرغداری ها و دامداری ها قرار می گیرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:

ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است

مرصادنیوز: آیت الله خامنه‌ای مبانی تفکر اسلامی و تشریح مصادیق آن از جمله ایستادگی جمهوری اسلامی را برای دنیا جذاب خواندند و گفتند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

پربازدیدها