کد مطلب: 388659
پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۱:۲۸

در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی صورت گرفت

قدردانی آیت الله علما از مجموعه سپاه برای خدمت‌رسانی در اربعین

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه از مجموعه سپاه برای خدمت‌رسانی در ایام اربعین حسینی قدردانی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما صبح امروز در همایش تجلیل و تکریم از دست اندرکاران و خادمین اربعین حسینی اظهار داشت: خادمی امام حسین(ع) از هزاران پادشاهی و سلطنت بالاتر است.

وی بیان داشت: مجموعه سپاه زحمات فوق‌العاده‌ای  در ایام اربعین کشیدند و اسباب کار ر ا فراهم کردند که جای تشکر و قدردانی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه اجر و مزد خادمین اربعین را خود سیدالشهدا(ع) می‌دهد، تصریح کرد: امیدواریم تا نفس آخر در خانه سیدالشهدا باشیم، خانه ای که کسی ضرر نکرده و نمی کند چرا که هر چه هست سود است.

وی عنوان کرد: خداوند متعال در قرآن کریم ۲ شخصیت را الگوی تمام عیار و همیشگی تا قیامت قرار داده که یکی حضرت ابراهیم(ع) و دیگری پیامبر اکرم(ص) است.

آیت الله علما با اشاره به اینکه امام حسین(ع) عصاره ای از قرآن کریم است، ادامه داد: اگر سیدالشهدا(ع) نبود دین، اسلام و قرآن ناقص بود و امروز شاهد آن هستیم پس از گذشت ۱۴۰۰ سال شور حسینی موج می زند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه امام خمینی(ره) به حضرت امام حسین(ع) اقتدا کرد و این عظمت را آفرید، افزود: امام راحل درس سیاست نخوانده بود، دانشگاه سیاست نرفته بود تنها آن چیزی که از بطن اسلام استباط کردند همان را اجرا کرد.

آیت الله علما گفت: امام راحل لحظه ای خود را از امام حسین(ع) جدا ندید و نتیجه این ارتباط این شد که امروز همه دنیا در مقابل عظمت امام خمینی(ره) زانو می زنند.

وی با اشاره به اربعین حسینی خاطر نشان کرد: اگر همه روسای جمهور دنیا جمع شوند نمی توانند جمعیتی مانند اربعین حسینی جمع کنند و تدارکاتی به همین اندازه داشته باشند.

نمانیده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به بازگشایی مرز خسروی نیز بیان داشت: برای این بازگشایی زحمات زیادی کشیده شد و کارهای زیادی انجام شد که جای تشکر دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری:

«ظریف» باید از ملت ایران عذرخواهی کند

مرصادنیوز: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ظریف باید بابت اظهاراتش درباره مذاکره با آمریکا از ملت ایران عذرخواهی کند.

آخرین اخبار

پربازدیدها