کد مطلب: 388752
شنبه ۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۸:۱۱

سریال ادامه‌دار تخلفات سازمان‌یافته

انهدام یک باند فساد اداری در کرمانشاه

مرصادنیوز: یک باند فساد اداری در یکی از ادارات کرمانشاه منهدم شده که پرونده آنها در دادگاه رسیدگی به تخلفات اداری در حال پیگیری است.

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد از انهدام یک باند فساد اداری در اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه خبر داد که این افراد با تخلفات سازمان یافته اداری در این اداره‌کل از سمت‌های خود برکنار شده‌اند.

او گفت که با پیگیری بازرسی قوه‌قضاییه این باند منهدم شد و این افراد در حال حاضر با تنزل جایگاه و مقام در حال فعالیت در این اداره‌کل هستند البته رای این افراد در دادگاه صادر شده و پرونده در دادگاه رسیدگی به تخلفات اداری حال پیگیری است.

البته مرکز پژوهش‌های مجلس شــورای اسلامی در آخرین گزارش خود از امنیت ســرمایه گذاری مولفه‌های میزان شیوع رشوه در ادارات، اعمال نفوذ و تبانی در معاملات ادارات وضعیت استان های مختلف را در بحث شفافیت و سلامت اداری بررســی کرده است.

بر اساس این گزارش، استان کرمانشاه کمترین شفافیت و ســلامت اداری را با کسب شــاخص منفی 7.03 در بین استان های کشور دارد.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:

ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است

مرصادنیوز: آیت الله خامنه‌ای مبانی تفکر اسلامی و تشریح مصادیق آن از جمله ایستادگی جمهوری اسلامی را برای دنیا جذاب خواندند و گفتند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

پربازدیدها