سرویس: سیاسی کد خبر: 388777 ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۳

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه:

تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است

مرصادنیوز: رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه معتقد است که تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است.

تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بهروز همتی صبح امروز شنبه در دیدار اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی چندین ماه قبل در تهران شکل گرفت و با تدوین دستور العمل هایی در بیشتر نقاط کشور تشکیل شد.

وی با بیان اینکه استان‌ها نیز مکلف به تشکیل شورا در شهرستان ها شدند، افزود: امیدواریم با تشکیل این شورا بتوانیم خود را برای ورود در عرصه انتخابات دوم اسفندماه و متعاقب آن انتخابات ریاست جمهوری آماده کنیم.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه گفت: این شورا متشکل از نیروهای انقلابی جوان و با تجربه قدیمی و جدید، علما و اساتید عظام است.

همتی عنوان کرد: با سفرهای دائم به شهرستان های استان زمینه تشکیل شورای ائتلاف شهرستان‌ها را فراهم کرده ایم.

وی بیان کرد: با توجه به تحرکت جریان نفوذ برای اثرگذاری در تصمیم سازی های کشور لذا تغییر در نظام قانون گذاری و اجرایی کشور امری قطعی و یقینی است.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه افزود: در غیر این صورت این بحران ها ممکن است صدمات جبران ناپذیری بر پیکره انقلاب وارد کند.

همتی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از تمام گردنه ها و سختی ها عبور می کند و به حکومت امام عصر(عج) متصل می شود، تصریح کرد: در راستای کاهش آلام و دردهای مردم که از قبل تصمیمات نابخردانه مسئولان است، تغییر در مجلس و دولت امری واجب و ضروری است.

وی عنوان کرد: اولین قدم تغییر در قوه مقننه و نظام قانون گذاری کشور است و امیدواریم با الطاف الهی این امر محقق شود و متعاقبا با عملکرد درست نیروهای انقلاب و شورای ائتلاف بتوانیم خود را برای انتخابات پر شکوه و انقلابی در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰ آماده کنیم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها