کد مطلب: 388777
شنبه ۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۳:۱۰

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه:

تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است

مرصادنیوز: رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه معتقد است که تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بهروز همتی صبح امروز شنبه در دیدار اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی چندین ماه قبل در تهران شکل گرفت و با تدوین دستور العمل هایی در بیشتر نقاط کشور تشکیل شد.

وی با بیان اینکه استان‌ها نیز مکلف به تشکیل شورا در شهرستان ها شدند، افزود: امیدواریم با تشکیل این شورا بتوانیم خود را برای ورود در عرصه انتخابات دوم اسفندماه و متعاقب آن انتخابات ریاست جمهوری آماده کنیم.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه گفت: این شورا متشکل از نیروهای انقلابی جوان و با تجربه قدیمی و جدید، علما و اساتید عظام است.

همتی عنوان کرد: با سفرهای دائم به شهرستان های استان زمینه تشکیل شورای ائتلاف شهرستان‌ها را فراهم کرده ایم.

وی بیان کرد: با توجه به تحرکت جریان نفوذ برای اثرگذاری در تصمیم سازی های کشور لذا تغییر در نظام قانون گذاری و اجرایی کشور امری قطعی و یقینی است.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه افزود: در غیر این صورت این بحران ها ممکن است صدمات جبران ناپذیری بر پیکره انقلاب وارد کند.

همتی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از تمام گردنه ها و سختی ها عبور می کند و به حکومت امام عصر(عج) متصل می شود، تصریح کرد: در راستای کاهش آلام و دردهای مردم که از قبل تصمیمات نابخردانه مسئولان است، تغییر در مجلس و دولت امری واجب و ضروری است.

وی عنوان کرد: اولین قدم تغییر در قوه مقننه و نظام قانون گذاری کشور است و امیدواریم با الطاف الهی این امر محقق شود و متعاقبا با عملکرد درست نیروهای انقلاب و شورای ائتلاف بتوانیم خود را برای انتخابات پر شکوه و انقلابی در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰ آماده کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:

ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است

مرصادنیوز: آیت الله خامنه‌ای مبانی تفکر اسلامی و تشریح مصادیق آن از جمله ایستادگی جمهوری اسلامی را برای دنیا جذاب خواندند و گفتند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

پربازدیدها