کد مطلب: 389717
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۰:۲۳

استاندار کرمانشاه عنوان کرد:

پیش بینی بهره برداری از باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه تا سال 1400

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه تا سال 1400 به بهره برداری برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند امروز دوشنبه در نشست پروژه دفاع مقدس کرمانشاه که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: بحث باغ موزه یک تکلیف بر گردن همه ما است که بتوانیم در قالب آن رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس را به تصویر بکشیم.

استاندار کرمانشاه افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ۸ سال دفاع مقدس یک گنجینه ارزشمند است و نقش برجسته مردم استان کرمانشاه در سال‌های دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست بر همین مبنا به احداث موزه‌ای برای نشان دادن رشادت‌های مردم استان و رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس به همگان به ویژه نسل جوان و آیندگان که سال‌های دفاع مقدس را درک نکرده‌اند، نیازمند هستیم.

بازوند با بیان اینکه استان کرمانشاه باید در ساخت باغ موزه دفاع مقدس پیشرو می‌شد، گفت: احداث این مرکز فرهنگی توسط رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به تنهایی امکان پذیر نیست بنابراین مشارکت همه دستگاه‌های کشوری و لشکری و همچنین مردم استان کرمانشاه در این راه بسیار محسوس است.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: با توجه به اینکه پیش بینی کردیم که این پروژه سال ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد، لیستی از دستگاه‌های مختلف تهیه کردیم و انتظار داریم همانطور که در دفاع مقدس وارد عمل شدند، پیگیر امورات مربوطه باشند و مجوزهای لازم را دریافت کنند.

وی گفت: این موزه در مسیر گردشگری قرار دارد و می‌تواند در حوزه تبلیغ و انتقال رشادتهای مردم غرب کشور بسیار مؤثر واقع شود.

بازوند برای ساخت و احداث این موزه قول تهیه ۳ هزار تن سیمان رایگان داد و اظهار داشت: همچنین برای تهیه آهن آلات با قیمت پایین پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

کاهش مشارکت به دلیل ناامیدی مردم از دولت و مجلس اصلاح‌طلب

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی معتقد است که دلیل اصلی کاهش نسبی مشارکت مردم در انتخابات عملکرد ضعیف دولت و مجلس با اکثریت اصلاح طلب بود.

پربازدیدها