سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 389717 ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹

استاندار کرمانشاه عنوان کرد:

پیش بینی بهره برداری از باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه تا سال 1400

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه تا سال 1400 به بهره برداری برسد.

 پیش بینی بهره برداری از باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه تا سال 1400

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند امروز دوشنبه در نشست پروژه دفاع مقدس کرمانشاه که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: بحث باغ موزه یک تکلیف بر گردن همه ما است که بتوانیم در قالب آن رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس را به تصویر بکشیم.

استاندار کرمانشاه افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ۸ سال دفاع مقدس یک گنجینه ارزشمند است و نقش برجسته مردم استان کرمانشاه در سال‌های دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست بر همین مبنا به احداث موزه‌ای برای نشان دادن رشادت‌های مردم استان و رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس به همگان به ویژه نسل جوان و آیندگان که سال‌های دفاع مقدس را درک نکرده‌اند، نیازمند هستیم.

بازوند با بیان اینکه استان کرمانشاه باید در ساخت باغ موزه دفاع مقدس پیشرو می‌شد، گفت: احداث این مرکز فرهنگی توسط رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به تنهایی امکان پذیر نیست بنابراین مشارکت همه دستگاه‌های کشوری و لشکری و همچنین مردم استان کرمانشاه در این راه بسیار محسوس است.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: با توجه به اینکه پیش بینی کردیم که این پروژه سال ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد، لیستی از دستگاه‌های مختلف تهیه کردیم و انتظار داریم همانطور که در دفاع مقدس وارد عمل شدند، پیگیر امورات مربوطه باشند و مجوزهای لازم را دریافت کنند.

وی گفت: این موزه در مسیر گردشگری قرار دارد و می‌تواند در حوزه تبلیغ و انتقال رشادتهای مردم غرب کشور بسیار مؤثر واقع شود.

بازوند برای ساخت و احداث این موزه قول تهیه ۳ هزار تن سیمان رایگان داد و اظهار داشت: همچنین برای تهیه آهن آلات با قیمت پایین پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها