سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 390623 ۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه مطرح کرد:

ممنوعیت انتقال مالکیت خودروهای دارای دستور توقیف

مرصادنیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از ممنوعیت انتقال مالکیت خودروهایی خبر داد که دارای سابقه شکایت و یا دستور توقیف را دارند.

ممنوعیت انتقال مالکیت خودروهای دارای دستور توقیف

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: پلیس راهور از نقل و انتقال مالکیت وسایل نقلیه دارای شکایت، سابقه توقیف، دیون دولتی، جرایم متعلقه معوقه و در رهن شرکت‌های سازنده در مراکز تعویض پلاک خودداری می‌کند.

وی افزود: در سابقه شماره گذاری برخی وسایل نقلیه، عنوان دستور توقیف و شکایت وجود دارد که برابر مقررات تا زمان رفع شکایت یا سابقه دستور توقیف، پلیس راهور نقل و انتقال مالکیت را انجام نمی‌دهد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه ضمن تاکید بر ضرورت تعویض پلاک خودروها در زمان نقل و انتقال مالکیت، تصریح کرد: مالکان خودروهای دارای شکایت یا سابقه توقیف لازم است برای رفع شکایت یا دستور توقیف به مرجع مربوطه مراجعه و نسبت به رفع اثر سابقه در سیستم پلیس راهور اقدام کنند.

این مقام انتظامی در پایان توصیه کرد: مالکان خودروها قبل از مراجعه به مراکز تعویض پلاک، برای انتقال مالکیت از نداشتن سابقه شکایت یا توقیف سیستمی در سوابق خودرو از طریق مراکز پلیس ۱۰+ باخبر شوند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها