کد مطلب: 390632
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۸:۱۵

چنته پر از خالی اصلاح طلبان کرمانشاه

لیست بی سرلیست!

مرصادنیوز: با رد صلاحیت سرلیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان کرمانشاه که حساب ویژه ای روی آن باز کرده بودند چنته آنها بیش از پیش خالی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  اصلاح‌طلبان کرمانشاه که انسجام متزلزلی در این دوره از انتخابات مجلس داشتند با رد صلاحیت سرلیست انتخاباتی شان تقریبا شانس نگه داشتن تک کرسی خود در دوره قبل را هم از دست دادند.

آنها که در محافلشان بارها از نبود مهره های شاخص و سرشناس اصلاح طلب که بتواند رای مردم را جلب کند، صحبت می کردند حالا با این وجود کاملا دستشان خالی شد.

اخیرا شکاف بین اردوگاه اصلاح‌طلبان بیشتر شده و شاهد شکل گیری جریان های مختلف با نظرات متفاوتی در دل اصلاحاتی ها هستیم و با رد صلاحیت نفر اول این لیست کارشان سخت تر شد.

اصلاح طلبان که حساب خاصی روی این مهره خود باز کرده بودند، در پشت پرده باج بزرگی از او گرفته بودند تا در انتخابات وی را در سرلیست انتخاباتی خود قرار دهند.

معادلات آنها با رد صلاحیت این فرد به هم خورده و همین اندک انسجامی که به ضرب و زور معاملات پشت پرده حاصل شده بود با آب پاکی که مراجع قانونی روی دست آنها ریختند از هم پاشید.

حالا باید دید اصلاح طلبان کرمانشاه که خودشان هم به خالی بودن دستشان از مهره های شاخص اذعان دارند با کنار رفتن سرلیست خود چگونه و با چه آرایش و ترکیبی در انتخابات پیشرو در برابر حریف قدر اصولگرا با مهره های سرشنای حاضر می شوند، هرچند پیداست بازی را از پیش باخته اند.

از پیش باخته اند که به شورای نگهبان حمله می کنند و می خواهند کاندیداهای فاقد صلاحیت را تایید صلاحیت کنند و با کمک رسانه هایشان این باخت با احتمال زیادشان را به گردن این نهاد قانونی و امین می اندازند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تجهیزات دکوری بیمارستان‌های صحنه و هرسین!

مرصادنیوز: تجهیزات خریداری شده برای بیمارستان های صحنه و هرسین هنوز نصب نشده و در شرایط فعلی شهروندان این مناطق را متحمل زحمات زیادی کرده است.

پربازدیدها