کد مطلب: 390633
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۸:۲۳

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه خبر داد

ارسال ۷۰۰ بسته غذایی یک ماهه به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان

مرصادنیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از ارسال اولین محموله کمک‌ها در قالب ۷۰۰ بسته غذایی یک ماهه به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد و به نقل از جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، فرزین معتمدی اظهار داشت: با توجه به بارندگی‌های اخیر و وقوع سیل در برخی مناطق سیستان و بلوچستان اولین محموله کمک‌های جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به این استان ارسال شد.

وی افزود: بسته‌های ارسالی شامل برنج، روغن، حبوبات، قند و شکر، کنسرو و خرمای خشک به میزان ۲۰ تن است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه بیان داشت: محموله فوق از انبارهای هلال احمر استان بارگیری و به صورت مستقیم به سیستان و بلوچستان ارسال شده است.

این مسئول تصریح کرد: سیل اخیر خسارات زیادی را به مناطقی از استان سیستان و بلوچستان وارد کرده است و مردم نوع دوست ایران اسلامی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل زدگان از طریق کد دستوری #۵۴*۱۱۲* واریز کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها