کد مطلب: 390669
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۴

مدیرکل امور عشایری کرمانشاه خبر داد

توزیع یک میلیون لیتر نفت سفید بین عشایر کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه گفت: یک میلیون لیتر نفت سفید تا کنون بین عشایر استان توزیع شده است.

بهزاد محمدی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد  اظهار داشت: پیش از فرا رسیدن فصل سرما جلسات متعددی با پالایش و پخش فراورده‌های نفتی به منظور سوخت رسانی به عشایر برگزار و مشکلات عشایر بیان شد و شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران قول حل مشکلات موجود را داد.

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه با اشاره به احصا و پیگیری و معرفی عشایر ادامه داد: شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در جریان مشکل سامانه توزیع سوخت عشایر است که سبب تکلف در دسترسی عشایر به سوخت مورد نیاز شده است.

این مسئول تصریح کرد: سامانه مذکور به دلیل مشکلاتی که داشت کنار گذاشته شد و سامانه جدیدی در این زمینه تعریف کردند که البته این کار زمان بر است.

محمدی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم برای سوخت رسانی به عشایر از سوی امور عشایری انجام شده و منتظر انجام اقدامات توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی هستیم.

وی عنوان کرد: با وجود مشکلات موجود تاکنون یک میلیون لیتر نفت سفید بین عشایر توزیع شده که بر اساس تجربیات گذشته این مقدار تا آخر سال به دو میلیون لیتر می‌رسد.

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه گفت: میزان سوخت مذکور میان ۶ هزار و ۷۵۰ خانوار عشایری توزیع شده که سوخت دو هزار و ۲۵۰ خانوار از طریق شرکت‌های تعاونی و چهار هزار و ۵۰۰ خانوار به طور مستقیم از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه تأمین می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها