سرویس: اجتماعی کد خبر: 390669 ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

مدیرکل امور عشایری کرمانشاه خبر داد

توزیع یک میلیون لیتر نفت سفید بین عشایر کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه گفت: یک میلیون لیتر نفت سفید تا کنون بین عشایر استان توزیع شده است.

توزیع یک میلیون لیتر نفت سفید بین عشایر کرمانشاه

بهزاد محمدی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد  اظهار داشت: پیش از فرا رسیدن فصل سرما جلسات متعددی با پالایش و پخش فراورده‌های نفتی به منظور سوخت رسانی به عشایر برگزار و مشکلات عشایر بیان شد و شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران قول حل مشکلات موجود را داد.

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه با اشاره به احصا و پیگیری و معرفی عشایر ادامه داد: شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در جریان مشکل سامانه توزیع سوخت عشایر است که سبب تکلف در دسترسی عشایر به سوخت مورد نیاز شده است.

این مسئول تصریح کرد: سامانه مذکور به دلیل مشکلاتی که داشت کنار گذاشته شد و سامانه جدیدی در این زمینه تعریف کردند که البته این کار زمان بر است.

محمدی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم برای سوخت رسانی به عشایر از سوی امور عشایری انجام شده و منتظر انجام اقدامات توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی هستیم.

وی عنوان کرد: با وجود مشکلات موجود تاکنون یک میلیون لیتر نفت سفید بین عشایر توزیع شده که بر اساس تجربیات گذشته این مقدار تا آخر سال به دو میلیون لیتر می‌رسد.

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه گفت: میزان سوخت مذکور میان ۶ هزار و ۷۵۰ خانوار عشایری توزیع شده که سوخت دو هزار و ۲۵۰ خانوار از طریق شرکت‌های تعاونی و چهار هزار و ۵۰۰ خانوار به طور مستقیم از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه تأمین می‌شود.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها