کد مطلب: 390709
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰

در شورای مسکن

کلنگ‌زنی‌های بی‌نتیجه داد استاندار کرمانشاه را درآورد/ بازوند: مردم از این کارها خسته شده‌اند

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه از کلنگ‌زنی‌های بی‌نتیجه در حوزه مسکن انتقاد کرد و گفت: مردم از این کارهای بدون خروجی خسته شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نشست شورای مسکن صبح امروز چهارشنبه به ریاست هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه و مدیران عضو این کارگروه برگزار و موضوع مسکن مهرهای نیمه‌تمام استان در این جلسه بررسی شد.

بازوند استاندار کرمانشاه در این جلسه با تاکید بر مطالعه پروژه‌ها قبل از کلنگ زنی گفت: کلنگ‌هایی که بدون رفع موانع زمین زده می‌شود خروجی ندارد و مردم از این کلنگ زنی‌ها خسته شده‌اند.

وی این کلنگ زنی‌ها را خطرناک دانست و افزود: این نوع کلنگ زنی سبب می‌شود پروژه‌ها بین راه با مشکلات عمده‌ای مواجه شوند و به دلیل نرسیدن به هدف برای مردم خوش آیند نیست.

استاندار کرمانشاه در ادامه پیشرفت ۸۵ درصدی پروژه مسکن مهر چشمه سفید را قابل قبول ندانست و افزود: مسئولین ذیربط یک برنامه زمان بندی منسجم برای ۱۵ درصد باقی مانده تحویل دهند تا نسبت به تأمین اعتبار آن رایزنی‌های لازم را به عمل آوریم.

مدیر ارشد استان کرمانشاه در خصوص پروژه مسکن مهر ماهیدشت نیز گفت: کمیته‌ای برای قیمت گذاری پروژه متشکل از نمایندگان خریدار، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و استانداری تشکیل شود.

۷ بازوند بیان داشت: ۷۰۰ واحد از مجموع ۱۱۲۰ واحد تعاونی مسکن شهرداری کرمانشاه متعلق به پاکبانان فضای سبز است که با بررسی فرمانداری باید تعیین شود که این ۷۰۰ نفر پاکبان هستند و در این صورت حتماً رایزنی می‌کنیم که هزینه تغییر کاربری از آنها دریافت نکنند.

کد خبر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس سازمان صمت کرمانشاه مطرح کرد

پروژه های نیمه تمام راهکار جهش تولید در کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: نگاه ویژه‌ای به اتمام پروژه‌های نیمه تمام بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در سال جهش تولید داریم.

پربازدیدها