کد مطلب: 390810
جمعه ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان کرمانشاه خبر داد:

فراخوان مسابقه بزرگ «هم چون پدر، مهربان» ویژه کودکان و نوجوانان

مرصادنیوز: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: فراخوان مسابقه «هم چون پدر، مهربان» برای پاسداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر می‌شود.

مهناز فتاحی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: فراخوان مسابقه «هم‌چون پدر، مهربان» در دو بخش نقاشی و خوشنویسی ویژه کودکان و نوجوانان از روز شنبه ۲۸ دی‌ماه منتشر می‌شود.

وی عنوان کرد: این مسابقه در کل کشور از طرف کانون فکری کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود که محور موضوعی این فراخوان، شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای مقاومت است.

به گفته مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، کودکان و نوجوانان می‌توانند در بخش مسابقه خوشنویسی با شیوه خط تحریری و خط درشت با موضوع ایثار و شهادت در راه خدا و جمله‌های بزرگان و اشعاری که در رابطه با آن شهید والامقام و دیگر شهدای مقاومت سروده شده به خلق آثار خواهند پرداخت.

فتاحی خاطرنشان کرد: خطاطی اسم و شهرت شهید حاج قاسم سلیمانی و یا هر یک از شهدای مدافع حرم و هر جمله یا عبارتی که بیانگر رشادت‌ها، دلیری‌ها و ابعاد مختلف شخصیتی این شهید والامقام باشد از دیگر محورهای موضوعی بخش خوشنویسی در این فراخوان است.

وی با بیان اینکه انسان‌های بزرگ و فداکاری همچون سردار شهید سلیمانی باید به کودکان و نوجوانان معرفی شوند تا راه و یاد این شهیدان ادامه یابد، عنوان کرد: امید است، معرفی شهیدانی که مخلصانه جان خود را در دفاع از خاک میهن فدا کرده‌اند، به آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان با آموزه‌های دینی و انقلابی منجر شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه همچنین افزود: محفل شعر «نگین سلیمانی» به یاد سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی در مرکز شماره ۴ کانون پرورش کودکان و نوجوانان برگزار شد؛ فراخوان این محفل صمیمی پس از شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی انجام و ۱۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شد.

فتاحی با بیان اینکه در پایان ۲۰ اثر برگزیده اعلام شد، خاطرنشان کرد: کودکان و نوجوانان در این محفل دلنوشته های خود را قرائت کردند که امید است این محفل، حرکتی برای یادآوری رشادت‌های سردار بزرگ شهید قاسم سلیمانی باشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناسان از بی‌تاثیری قرارگیری در لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی می‌گویند؛

پذیرش FATF بدتر از تبعات قرارگیری در لیست سیاه

مرصادنیوز: کارشناسان مسائل سیاسی معتقدند که قرارگیری در لیست سیاه FATF بهتر از پذیرش آن است.

پربازدیدها