کد مطلب: 390944
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۹:۲

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه:

مدیران در مورد مجتمع فیروزه تجدیدنظر کنند/ این پروژه دیگر کاربری ندارد

مرصادنیوز: سخنگوی شورای شهر کرمانشاه گفت: پروژه مجتمع فیروزه دیگر کاربری ندارد و مدیران باید در این زمینه تجدیدنظر کنند.

احسان احسانی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد  با اشاره به اینکه باید پروژه مجتمع فیروزه زودتر تعیین تکلیف شود، اظهار داشت: بیش از ۱۰ سال از آغاز این پروژه می‌گذرد اما همچنان کار خاصی انجام نشده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر این مجتمع راکد خوابیده و هیچ گونه اقدامی بر روی آن انجام نشده است، افزود: میلیاردها تومان برای این مجتمع سرمایه گذاری شده و ده‌ها میلیارد تومان هم شهرداری به دلیل اخذ وام از بانک بدهکار است.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه بیان داشت: پروژه مجتمع فیروزه بلاتکلیف است و حتی اگر راه اندازی شود کاربردی نخواهد داشت، لذا بایستی مدیران استان، شورای شهر و شهرداری نسبت به این پروژه تجدید نظر کنند تا هزینه صرف پروژه حیف و میل نشود.

این مسئول تصریح کرد: در حال حاضر سازمان باز آفرینی شهرداری با بخش خصوصی متولی این پروژه هستند.

وی گفت: هیچ گونه مطالعه درستی از روز اول روی این پروژه انجام نشده است و ده‌ها میلیارد تومان بدون مطالعه و شناخت برای این مجتمع هزینه شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس سازمان صمت کرمانشاه مطرح کرد

پروژه های نیمه تمام راهکار جهش تولید در کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: نگاه ویژه‌ای به اتمام پروژه‌های نیمه تمام بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در سال جهش تولید داریم.

پربازدیدها