کد مطلب: 390961
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۸

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه:

انفجار گاز در کرمانشاه به یک آپارتمان ۵ طبقه خسارت وارد کرد

مرصادنیوز: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرمانشاه از وارد شدن خسارت به یک آپارتمان ۵ طبقه بر اثر انفجار گاز خبر داد.

غلامرضا رضایی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،از انفجاری در محله فردوسی به علت نشت گاز و عدم رعایت نکات ایمنی خبر داد و اظهار داشت: شدت موج انفجار گاز به حدی بوده است که به پنج طبقه آپارتمان در محله فردوسی ضرر وارد کرده است.

وی با بیان اینکه این آپارتمان پنج طبقه ۱۰ واحد در آن قرار گرفته است، افزود: علاوه بر ساختمان و آسیب دیدن شیشه‌های آپارتمان، چند دستگاه ماشین نیز دچار خسارت شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه انفجار گاز با آتش سوزی متفاوت است، تصریح کرد: طی این حادثه انفجار ایجاد شده و خسارت به دلیل انفجار بوده است و آتش سوزی رخ نداده است.

رضایی با بیان اینکه این حادثه ساعت ۷ صبح امروز به وقوع پیوست، عنوان کرد: علت انفجار به طور دقیق‌تر در حال بررسی است اما ظواهر نشان می‌دهد که عدم رعایت نکات ایمنی و نشت گاز سبب انفجار گاز شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس سازمان صمت کرمانشاه مطرح کرد

پروژه های نیمه تمام راهکار جهش تولید در کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: نگاه ویژه‌ای به اتمام پروژه‌های نیمه تمام بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در سال جهش تولید داریم.

پربازدیدها