کد مطلب: 390968
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۰

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی خبر داد

تجمع بزرگ دانشجویی برای محکوم کردن فتنه انگیزی های اخیر در دانشگاه رازی

مرصادنیوز: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی از برگزارید تجمع بزرگ دانشجویی برای محکوم کردن فتنه انگیزی های اخیر در دانشگاه رازی کرمانشاه خبر داد.

 رضا صالحی در گفت وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: هفته گذشته در سطح کشور تحرکاتی در دانشگاه های مختلف اتفاق افتاد و عده ای وابسته به انگلیس خبیث در فضای دانشگاه جوی را به وجود آوردند که قصد داشتند یک دوگانگی در دانشگاه‌ها ایجاد کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه افزود: با توجه به وحدت کلمه ای که تمامی مردم ایران در موضوع انتقام سخت از آمریکا از خود نشان دادند، اغتشاشگران قصد داشتند، رسانه های جهانی را به سمتی سوق بدهند که در کشور ایران دوصدایی وجود دارد و عده‌ای طرفدار مواضع رئیس جمهور آمریکا هستند.

وی با بیان اینکه این اغتشاشگران در دانشگاه رازی نیز فعالیت‌هایی داشتند، افزود: در محکومیت این قضیه و شناساندن صدای افرادی که خواهان انتقام سخت و نقد مذاکره با آمریکا هستند، تجمع بزرگی در 29 دی ماه راس ساعت 15:30 دقیقه در دانشگاه رازی برگزار می شود.

صالحی هدف دیگر از این تجمع را تادیب عده قلیلی دانست که به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و مقام معظم رهبری حرمت‌شکنی کردند و گفت: مسئولان دانشگاه باید بدانند و بفهمند حمایت بی جای خود از افراد معلوم الحال که فکر می کنند باید به این افراد فرصتی بدهیم، فرصتی نیست تا به آنها داده شود زیرا این افراد آزمون خود را پس دادند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس سازمان صمت کرمانشاه مطرح کرد

پروژه های نیمه تمام راهکار جهش تولید در کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: نگاه ویژه‌ای به اتمام پروژه‌های نیمه تمام بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در سال جهش تولید داریم.

پربازدیدها