سرویس: تازه های سایت کد خبر: 390989 ۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹

شیرکوند:

کولاکوویچ بار مثبتی برای تیم ملی ندارد

مرصادنیوز: بازیکن تیم والیبال شهرداری ورامین، گفت: کولاکوویچ در جایگاهی نیست که بخواهد لیگ برتر والیبال ایران را به هم بریزد.

کولاکوویچ بار مثبتی برای تیم ملی ندارد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، احسن‌الله شیرکوند لیبروی تیم والیبال شهرداری ورامین در مورد شکست 3 بر صفر تیمش مقابل سایپا در بازی‌های هفته ششم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: نمی‌توان توقع داشت که در همه بازی‌ها برنده شویم، دیدار مقابل سایپا ضعیف‌ترین بازی تاریخ تیم شهرداری ورامین بود. تیم ما روند بسیار خوبی داشت تا این که لیگ برتر به خاطر اردوهای تیم ملی والیبال تعطیل شد. ما به خاطر مصالح ملی سکوت کردیم و تاوان آن را با این نتیجه پس دادیم.

وی ادامه داد: مسعود غلامی در حالی به تیم ما ملحق شد که در اردوهای تیم ملی مصدوم شده بود، باید جلوی چنین اتفاقاتی در تیم ملی گرفته شود. به نظر من کلاکوویچ جایگاهی ندارد که بخواهد لیگ برتر را به هم بریزد. همه می‌دانند که دعوت 16 بازیکن به اردوی تیم ملی نمایشی است، ولی ما به خاطر مصالح ملی چیزی به زبان نیاوردیم.

لیبروی شهرداری ورامین ادامه داد: در هر حال باید خودمان را بعد از شکست مقابل سایپا پیدا کنیم، بازی کردن مقابل تیم‌هایی مثل پیکان و سایپا که هیچ تماشاگری ندارند، بسیار خسته‌کننده و بدون شور و هیجان است.

شیرکوند تصریح کرد: باید بگویم مشکلات داخلی هم در شکست تیم ما دخیل بود. متاسفانه سیاسیون و در راس آنها فرماندار ورامین کمر به نابودی تیم والیبال شهرداری بسته‌اند و با بها دادن بیش از حد به تیم فوتسال شهر ورامین روزگار ما را سیاه کرده‌اند. ما برای تمرین کردن سالن در اختیار نداشتیم و حتی کف‌پوش سالن فعلی نیز به خاطر تمرینات تیم فوتسال آسیب جدی دیده است.

وی خاطر نشان کرد: یک غریبه از گنبد کاووس آمده و می‌خواهد برای مردم و ورزش ورامین تعیین تکلیف کند. حمایت از تیم فوتسال بلایی سر ما آورده که ما در مقابل تماشاگران خود شرمنده شدیم.

این بازیکن تیم شهرداری ورامین در مورد تیم ملی والیبال ایران، گفت: نتایج تیم ملی والیبال ایران هنر بازیکنان تیم ملی است، نه تلاش و تخصص کولاکوویچ. 6 بازیکن اصلی تیم ملی می‌دانند که او هیچ بار مثبتی برای تیم ملی ندارد و شخص دیگری تیم ملی را در زمین هدایت می‌کند که همه او را می‌شناسند. به نظر من افتخار حضور در المپیک باید به یک مربی ایرانی برسد.

شیرکوند در مورد عصبانیتش در طول بازی، تصریح کرد: ما به آقای عشایری رای دادیم تا به عنوان رئیس هیئت والیبال تهران انتخاب شود و حالا از او انتظار همکاری داریم. ما انتظار داریم در دیدارهای مهم از خط نگهدارهای با تجربه استفاده کند و ناظر بازی نیز در صورت بروز تخلف یا اشتباه با این قضیه برخورد کند. همچنین دیدارهای لیگ برتر نیاز به ویدیوچک دارد.

منبع: تسنیم
whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها