کد مطلب: 391079
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱ - ۸:۳۴

رئیس پلیس‌راه کرمانشاه خبر داد

وجود ۵۴ نقطه حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه از وجود ۵۴ نقطه حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

سرهنگ محمد حیدری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: اقدامات کوتاه مدت و بلند مدتی برای نقاط حادثه خیز استان انجام شده است و برای رفع کامل این نقاط باید اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی افزود: در پایان ۹ ماهه سال جاری تصادف در جاده‌های استان کرمانشاه ۳ درصد افزایش پیدا کرده که ۴۶ درصد به صورت واژگونی و مابقی به صورت برخورد خودروها بوده است.

رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه بیان داشت: هنگام سفر رانندگان در جاده‌های استان کرمانشاه، چهار مؤلفه اصلی آرامش، صبوری، نظم و تمرکز را در رانندگی در نظر داشته باشند.

این مقام انتظامی عمده تصادفات صورت گرفته در جاده‌های استان کرمانشاه را انحراف به چپ دانست و گفت: لازم است رانندگان قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا سفری با آرامش را در جاده‌ها داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه خواب آلودگی و خستگی عامل دیگر تصادف در جاده‌ها است، بیان کرد: لازم است رانندگان در هنگام سفر با احتیاط رعایت کنند و با استراحت کامل حرکت کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناسان از بی‌تاثیری قرارگیری در لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی می‌گویند؛

پذیرش FATF بدتر از تبعات قرارگیری در لیست سیاه

مرصادنیوز: کارشناسان مسائل سیاسی معتقدند که قرارگیری در لیست سیاه FATF بهتر از پذیرش آن است.

پربازدیدها