کد مطلب: 391262
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۲۲:۰

پیگیری مرصادنیوز نتیجه داد

ورود قوه‌قضاییه به ماجرای کارخانه کاشی چینی‌ها/ دستور پیگیری صادر شد

مرصادنیوز: رییس دستگاه قضا به سازمان بازرسی کل کشور دستور پیگیری ماجرای سرمایه‌گذاری چینی‌ها در صنعت کاشی استان کرمانشاه داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، پای چینی‌ها و سرمایه‌گذاری آنها با احداث کارخانه کاشی به جلسه رییس دستگاه قضا در سفر به یزد هم باز شد و حجت‌الاسلام رییسی دستور پیگیری این موضوع را صادر کرد.

همزمان با سفر رئیس قوه قضاییه به استان یزد، یکی از تولیدکنندگان کاشی و سرامیک، گلایه ای نسبت به سرمایه‌گذاری چینی‌ها در کرمانشاه در خصوص کاشی داشت که حجت‌الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضاییه دستور داد تا سازمان بازرسی کل کشور به این قضیه ورود کند.

فعالان این صنعت می‌گویند که انجمن سرامیک کشور نسبت به تعطیلی کارخانه‌های کاشی با ورود این سرمایه‌گذار چینی که قرار اس در استان کرمانشاه یک کارخانه احداث کند هشدار داده اما مسئولان به آن توجهی نکرده‌اند.

تیم مدیریت اقتصادی استان کرمانشاه از حامیان اصلی این سرمایه‌گذار چینی است که به انتقادات بی‌توجه بوده و با در اختیار قراردادن زمین رایگان و تسهیلات ویژه به این سرمایه‌گذار چینی برای آنها فرش قرمز پهن کرده است.

گفتنی است که مرصادنیوز منتقد اصلی سرمایه‌گذاری چینی‌ها در صنعت ورشکسته کاشی بود که از ابتدا با تهیه گزارشات و مطالب مکررا نسبت به تعطیلی کارخانه های کاشی استان با این سرمایه‌گذاری هشدار داده بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد کرمانشاه:

تجربه مدیریت جهادی دلیل اعتماد به شورای ائتلاف بود

مرصادنیوز: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد کرمانشاه با اشاره به اعتماد مردم به شورای ائتلاف گفت: نیروهای انقلابی تجربه های مدیریتی و کارهای جهادی زیادی انجام دادند برهمین مبنا مورد اعتماد مردم قرار گرفتند.

پربازدیدها