کد مطلب: 391286
جمعه ۱۳۹۸/۱۱/۴ - ۱۱:۳

سردار ریحانی:

بیشتر تهدیدات ما در فضای مجازی است/ ضرورت تولید محتوا برای مقابله با دشمن

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: امروز بیشترین تهدیدات ما در فضای مجازی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار بهمن ریحانی صبح امروز در اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در کرمانشاه اظهار داشت: فضای مجازی امروز بخش زیادی از کارها و و اقدامات مردم در بسترهای مختلف اجتماعی. فرهنگی، امنیتی و… را دربرگرفته است.

وی افزود: یکی از مشکلات ما در این عرصه محتوا بود و چون بخش زیادی از کودکان، نوجوانان و جوانان ما در این فضا قرار گرفتند تولید محتوا ضرورت بیشتری پیدا کرده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: ما تا سال‌ها پیش محتوای مناسبی که شاکله و بستر اصلی این حوزه است برای ارائه نداشتیم.

سردار ریحانی گفت: امروز در این حوزه یک آتش به اختیار فرهنگی و اجتماعی شکل گرفته که کارهای ارزنده‌ای تولید می‌شود.

bbb

وی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب که فرمودند راهی نداریم جز اینکه قوی شویم، ادامه داد: البته ایشان فرمودند که این قوی شدن نه تنها در عرصه نظامی مطرح نیست و یکی از عرصه‌ها همین فضای مجازی است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: یکی از تهدیدات ما در فضای مجازی این بود که ما نسبت به اقدامات دشمن عقب بودیم، اما جوانان نشان دادند در کمتر از ۴۸ ساعت با وجود محدودیت‌ها کارهای ارزنده‌ای تولید می‌کنند.

وی افزود: در تولیدات این حوزه علاوه بر محتوا باید به قالب و شکل ظاهری هم توجه کرد، هرکدام متناسب نباشد کار را ضعیف می‌کند.

nnn

سردار ریحانی بیان داشت: دشمنان بخش زیادی از تهدیدات ما را در فضای مجازی قرار دادند و ما باید بتوانیم با این فضا برخورد کنیم، به این معنا که چیزی برای مقابله با آنها داشته باشیم.

وی تاکید کرد: با امکانات محدود هم ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم، چون نه فکرمان، نه اعتقاد و نه انگیزه ما قابل قیاس با دشمن نیست، فکر ما اعتقادی است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با تقدیر از برگزاری این رویداد عنوان کرد: به لحاظ کمی هم باید این تیم‌ها را افزایش دهیم و نسبت به دشمن برتری داشته باشیم تا قدم‌های خوبی برای تحکیم ریشه‌های انقلاب برداریم.

رویداد تولیدمحتوای استان کرمانشاه

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل بین‌الملل:

آمریکا راهی جز فرار از خاورمیانه ندارد

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: رجزخوانی‌های آمریکا با تحرکات نظامی اخیر صرفا یک جنگ روانی است و این کشور راهی جز فرار از منطقه ندارد.

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه خبر داد

اجرای 25 سرود پاتوقی در کرمانشاه به مناسب نیمه شعبان

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه مطرح کرد

فعالیت ۹ کارگاه تولید ماسک توسط حوزه‌های بسیج خواهران در کرمانشاه

پربازدیدها