کد مطلب: 391335
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۰:۴۶

دستگاه‌های فعال و غیرفعال در جذب تسهیلات اشتغال روستایی کدامند؟

مرصادنیوز: تنها چند ماهی به پایان سال باقیمانده برخی از دستگاه‌ها در جذب تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری ابلاغی ناموفق بوده‌اند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر استان کرمانشاه در سال جاری  ۳۴۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بوده که به طور کامل ابلاغ شده است تا کنون چهار هزار و ۷۷۱ طرح با پیش بینی اشتغال ۱۱ هزار و ۶۵۲ نفر پیش پذیرش شده است.

همچنین سه هزار و ۴۳۴ قرارداد به مبلغ ۳۷۵ میلیارد و ۵۲۴ میلیون تومان منعقد شده و در این میان ۳۲۱ میلیارد و ۲۹۸ میلیون تومان برای اجرای سه هزار و ۳۳۴ طرح پرداخت شده است.

 اشتغال طرح‌های پرداخت شده پنج هزار و ۹۰۴ نفر است و میزان پرداختی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر نسبت به میزان تخصیصی ۹۲ درصد است.

اما این آمار به تفکیک دستگاه های اجرایی این گونه است که اداره امور عشایری بیشترین میزان پرداخت را به خود اختصاص داده، سهمیه مصوب امور عشایری 10 میلیارد و 461 میلیون تومان بوده که به طور کامل ابلاغ شده و یک هزار و 63 طرح با پیش بینی اشتغال 1555 نفر پیش پذیرش شده است.

559 قرارداد به مبلغ 46 میلیارد و 849 میلیون تومان منعقد شده که 43 میلیارد و 904 میلیون تومان برای اجرای 522طرح پرداخت شده و اشتغال این طرح ها 664 نفر و درصد پرداختی نسبت به سهمیه تخصیص یافته 420 درصد بوده است.

همچنین سهمیه مصوب اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان دستگاه با کمترین پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر 17 میلیارد و 435 میلیون تومان بوده که به طور کامل تخصیص یافته است.

در این راستا پنج طرح با پیش بینی اشتغال 88 نفر پیش پذیرش شده اما هیچ قراردادی منعقد و پرداخت نشده است.

پس از اداره امور عشایری، ارتباطات و فناوری با 131 درصد، جهاد کشاورزی با 113 درصد، صندوق کارآفرینی امید با 74 درصد، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با 62 درصد بیشترین سهم پرداخت تسهیلات اشتغال را به خود اختصاص دادند.

سازمان صمت با 62 درصد، جهاد دانشگاهی با 41 درصد، ورزش و جوانان با 18 درصد و دانشگاه علوم پزشکی با شش درصد در رده های بعدی پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر قرار گرفتند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

کاهش مشارکت به دلیل ناامیدی مردم از دولت و مجلس اصلاح‌طلب

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی معتقد است که دلیل اصلی کاهش نسبی مشارکت مردم در انتخابات عملکرد ضعیف دولت و مجلس با اکثریت اصلاح طلب بود.

مدیر نظارت بر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد:

سفارش تهیه ۴۰۰ هزار ماسک برای کرمانشاهی‌ها/ مردم نگران نباشند

بالا رفتن تب فوبیای کرونا در کرمانشاه

مسئولان: همه چیز کنترل شده است

پربازدیدها