کد مطلب: 391393
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۶ - ۹:۲۵

جمع آوری کمکهای مردمی سرپلذهاب به سیل زدگان سیستانی ادامه دارد

مرصادنیوز: موج محبت و نوعدوستانه مردم زلزله زده سرپلذهاب به سیل زدگان سیستان و بلوچستان در سطح شهر و روستاهای سرپلذهاب ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، کمک های نقدی و غیرنقدی اهالی روستاهای بخش مرکزی و حومه و بخش قلعه شاهین به همت دهیار ،فرمانده پایگاه و شورای روستا جهت کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان جمع آوری می شود و در اسرع وقت محموله ها ارسال می کنند.

مردم این شهرستان با توجه به اینکه دوسال از گذشت زلزله سرپلذهاب در کانکس و خانه های نیمه کاره می گذرانند، اما در کمک رسانی به آسیب دیدگان وقوع حوادث غیرطبیعی سیل ، تمام قد پای کار هستند.

همچنان که در سال گذشته در سیل استان های گلستان،خوزستان و لرستان محموله های کمکی خود را جمع آوری و ارسال کردند، امسال نیز دوشادوش مسئولین و نیروهای خدمات رسان، به صورت جهادی و بسیجی وار اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی کردند و این سیل خروشان محبت و الطاف مردم مرزدار سرپلذهاب برای هموطنان آسیب دیده ادامه داد تا قدمی برای جبران خوبی های انسان دوستانه مردم سراسرایران در زمان زلزله باشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها