سرویس: سیاسی کد خبر: 392062 ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه:

23 بهمن لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه اعلام می‌شود

مرصادنیوز: سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه گفت: لیست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه در روز 23 بهمن‌ماه جاری اعلام می‌شود.

23 بهمن لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه اعلام می‌شود

محمدرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در خصوص گمانه‌زنی‌هایی در فضای مجازی در مورد لیست شورای ائتلاف نیروهای اظهار داشت: لیست نهایی این شورا در تاریخ 23 بهمن‌ماه جاری اعلام می‌شود و گمانه‌زنی‌های صورت گرفته صحت ندارد.

وی با اشاره به برگزاری دومین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه و انتخابات صورت گرفته در این مجمع افزود: نتیجه این انتخابات در انتخاب کاندیداهای شورای ائتلاف تنها 20 درصد تاثیر دارد و تنها ملاک انتخاب نیست.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه همچنین نظرسنجی، رای نخبگان و شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب را از دیگر ملاک‌های تاثیرگذار بر انتخاب کاندیداهای این شورا عنوان کرد.

عباسی تصریح کرد: با توجه به برنامه‌هایی که از قبل داشتیم از مراحل ابتدایی گزینه‌های مطرح را انتخاب کردیم و افراد در جلسات مصاحبه دیدگاه‌های خود را مطرح کردند و در مجمع در مجمع عمومی در معرض رای عموم قرار گرفتند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها